Da li će se stanje foruma popraviti???

Da li će se stanje foruma popraviti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eeee zalosno bgm... ja kad sam se prijavio na ovaj forum prije godinu dana otprilike mozda i nesto vise ovdje je sto se kaze vrilo a sada sve nesto mrtvo nema zivve duse slabo skroz ne razumijem do cega je...:icon_cry:

a i to zahebaje puno server ovo server ono pa razbio bi komp...:D
 
Član
sandy_mo je napisao(la):


stalno ovo :icon_question: pola tema nemogu nikako otvorit

hajd bgt procitaj par postova iznad. 100516185152156 je receno kako se taj problem moze rijesit. raji mrsko citat. treba svakom posebno odgovorit :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
nemoze na taj nacin mozda rijetkim ja pokusavao djaba kliko u par tema mis mi se izlizo i dodjem skoro do kraja i zadnjih 5 strana sto me interesuju nemoze :icon_mad:
 
Član
fazon je sto su teme ranije imale dosta vise stranica, i onda je na nekim ostao taj broj, a ustvari nema toliko postova i onda izbacuje gresku. nekima fali 1 nekima 3-4-5 str...

pravite frku oko gluposti. kad bude gotovo, bice. treba sad svako od nas napisat istu stvar da ne radi...
 
Član
j*b*ga vise The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.
nece nista da otvori!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
hajmo uplate i da se ovo napravi!!!
 
Član
hajd sto mi ovo j*e zivce The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy,,al pogledajte na ovoj slici kako kod mene slika izgleda kad udjem na bhtuning stranicu,fali mi desna strana,,nista ne mogu da procitam:icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ne trebaju pare.. Server sam vec ranije kupio. U drugim smo problemima sa Globalnet-om koje nastojim svim silama rijesiti :icon_confused:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
hajd sto mi ovo j*e zivce The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy,,al pogledajte na ovoj slici kako kod mene slika izgleda kad udjem na bhtuning stranicu,fali mi desna strana,,nista ne mogu da procitam:icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us

jarane moj....ti si zumiro stranicu....pritisnes ctrl i scrollas onda na misu....valjda sam ti pomogao...
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
hajd sto mi ovo j*e zivce The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy,,al pogledajte na ovoj slici kako kod mene slika izgleda kad udjem na bhtuning stranicu,fali mi desna strana,,nista ne mogu da procitam:icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us

to je nesto do tebe. meni je ok. probaj sa ctrl + scrool na misu, doduse da je do toga ,mislim da bi bila ona traka dole da se pomijera lijevo-desno... :icon_rolleyes:

edit: tuzlak, istovremeno smo mu napisali post :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top