Da li će se stanje foruma popraviti???

Da li će se stanje foruma popraviti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Dakle pitanje je to kao sto nosi i naziv teme... da li će se trenutacno stanje foruma popraviti u skorom periodu? Jer se forum dosta unazadio od pada... Znam da admini i modovi imaju i svoj privatni zivot i svoje obaveze, ali mislim da bi trebalo malo unaprijediti forum i sto se tice izgleda a i performansi.... I nestalo je da dolaze notifikacije kad mi neko pise u temu... Hvala ;)
Deyo javi se:D
 
Član
Trenutno smo u "safe modu".. Cim budemo 100% sigurni sa serverom, Deyo krece sa radovima i vraca sve na staro.. ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Trenutno smo u "safe modu".. Cim budemo 100% sigurni sa serverom, Deyo krece sa radovima i vraca sve na staro.. ;)

eto super sad svi znamo sta i kako
i nema potrebe za silnim temama
ocel bit kao prije sta je sad i slicno
sve znamo
:)
 
Član
Znaci nismo zaboravili na forum, nismo na odmorima, tu smo svaki dan i sve ce biti ok cim prije

;)
 
Administrator
okk... hvala na odgovoru.... to se trazilo... nismo ni sumnjali da se ne radi i da ste zaboravili na forum;)

sretno sa popravkom;)
 
trebalo bi bar malo sredit da mi ne otvara non-stop poruke da tema ne postoji i kad neko napise zadnji post u temi i kad je otvoris nema posta:icon_question::icon_question:
a kome nije mrsko nek ponovo pise stare teme koje su izbrisane :lol::lol:
 
Član
Ne mogu otvoriti teme: anti tunning i članovi na cesti od kada je proradio forum. Nisam jedini član kojem se to dešava.

Da li se išta radi povodom ovog problema?
 
Član
kod mene sve fercera ko ludo:icon_biggrin:
jest da bi trebalo ozbiljno poraditi na forumu i serveru...dizajnu i svemu ostalom...
kako god BHT je ubjedljivo najjaci autoforum u regionu te zahtjeva znatna unapijedjenja;)...
 
Član
AnDel je napisao(la):
kod mene sve fercera ko ludo:icon_biggrin:
jest da bi trebalo ozbiljno poraditi na forumu i serveru...dizajnu i svemu ostalom...
kako god BHT je ubjedljivo najjaci autoforum u regionu te zahtjeva znatna unapijedjenja;)...

Slazem se ;)

Trebao bi biti dosta bolji :icon_smile:
Makar da mi pocnu dolaziti notifikacije za sada :cool: :cool:

A izgled nekada dok se ovo ostalo stabilizuje..:123:
 
Član
Ja recimo sada ne mogu uci u svoju garazu, jer mi javlja da ta tema ne postoji. Hoce li se to makar uskoro rijesiti?
Pozz
 
Član
Aditas je napisao(la):
Ja recimo sada ne mogu uci u svoju garazu, jer mi javlja da ta tema ne postoji. Hoce li se to makar uskoro rijesiti?
Pozz

kad ti to izbaci gore u dijelu gdje se kuca adresa umjesto zadnjeg broja stranice ako je npr 38 ti prepravi na 37 opali enter i radice ;)
 
Član
Dobili smo obecanje da cemo biti na novom serveru do 18 sati, ako bude tako onda je Deyo na potezu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top