Da li će se stanje foruma popraviti???

Da li će se stanje foruma popraviti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
edo zasto je zakljucana tema clanovi na cesti:icon_question:


u redu.... napravljena nova... dok sam ja postavio pitanje ti si otvorio novu... ;) pozzz
 
Član
nisam na forumu bio ima podosta vremena nit cu bit
bas ste ga pokvarili
nema ni onih opcija sto je prije bilo ni nista
kriticno
pozzzz
 
Član
bgm moram priznati da mi je forum nesto......siromasan....nema Searcha i mnogo toga da ne pominjem da mi je uzak.....mnogo sa strane ima slobodnog prostora,neznam jel tako kod svih vas.....ako treba da poslikam......
signatur je premali....podaci ispod avatara siromasni...header siromasan....treba dotjerati malo ikonice pored naslova teme,foruma i podforuma.....image autoresizer je ililos ili ga nemate.....smajliji su preveliki i bzv
dosta od mene,da ne bude da zakeram :D .....i zasto ne prepoznaje ovo :D kao na svim mogucim chatovima i on line tekstovima :D :D
 
Član
Sto se tice clanova koji ne zele vise da pisu to je njihova licna stvar.. Ne kaze se bezveze, narodu se ne moze ugoditi hehe, uvijek je bilo i uvijek ce biti nezadovoljnih u svemu ne samo na BHT.. Sto se nas tice mi se svakako trudimo da iz dana u dan stvaramo kvalitetan auto forum. ;)
 
Član
Yebo članove koji neće da pišu zbog toga što im se ne sviđa search opcija. Kakvi ste vi forumaši?:icon_eek:

Mene iz takta jedino izbaci nestanak tema i postova od par mjeseci. Bilo i ne ponovilo se;)

Trenutno forum odlično radi.
 
Legend
zasto vi posjecujete forum, radi njegovog izgleda i opcija ili radi druzenja :icon_question:
 
Član
ja sam tu radi druzenja naravno......
ali naravno da je bolje da je forum gotivniji,oku ugodniji,pristupacniji,bogatiji......
Odlicno poznajem tehnoloske strane foruma,Administraciju,moderiranje i ostalo....znam koliko su tehnicke i vizuelne stvari bitne vecini clanova...a kod mene to vec prelazi u profesionalnu deformaciju....:lol:
 
Član
mene samo zanima,da administracija odgovori,ima li sanse da se opet pokrene chat,off-toppic,blablaona,kako se vec ovdje zvalo? mnogim clanovima fali,a i teme bi se rasteretile spamma...postaje monotono ovdje,ako se malo zadas u spammanje,dobijes ban,a svakom treba da se malo ispuse...bolje tamo,nego po ozbiljnijim temama...meni u zadnje vrijeme nije uopste bitno jesam li na forumu il ne jer je izgubio onu svoju draz...
 
Član
edoze je napisao(la):
mene samo zanima,da administracija odgovori,ima li sanse da se opet pokrene chat,off-toppic,blablaona,kako se vec ovdje zvalo? mnogim clanovima fali,a i teme bi se rasteretile spamma...postaje monotono ovdje,ako se malo zadas u spammanje,dobijes ban,a svakom treba da se malo ispuse...bolje tamo,nego po ozbiljnijim temama...meni u zadnje vrijeme nije uopste bitno jesam li na forumu il ne jer je izgubio onu svoju draz...

u potpunosti se slazem bar da se opet uvede off toppic jer jedne te iste teme vec drugi put prelistavam pa postaje dosadno
 
Administrator
je aktuelno jedno vrijeme... ima pod forum offtopic diskusije i tu moze kao sto je i bilo jedno vrijeme, i bilo bi dobro da se opet stavi off topic ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top