Da li će se stanje foruma popraviti???

Da li će se stanje foruma popraviti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni nemoze ni garaze otvoriti u ostalih clanova samo mi otvori opet onu stranicu na kojoj sam i bio :icon_rolleyes:..nedolaze notifikacije..i server busy cesto :smajli04:

Samo sta mi dolazi privatne poruke :D
 
Član
Prošlo je mjesec dana od vraćanja foruma na noge. Koliko vidim nije se ništa uradilo. Svako 5 minuta me izbacuje, ne mogu ući u par tema...Ne vidi se tko je online, ne prikazuje notifikacije.

Gleda li itko od moderatora ovu temu?:icon_confused:
 
Ljudi popravljajte ovo...izje*a mi zivce!:lol::lol::lol:
Mislim,ozbiljno,proslo je puno vremena,a stanje isto! Cesto je server "zauzet",nece da udje,dok objavi post ja veceram i sl. :lol:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Donirate svaki clan po 1 macu, i vise vam nikada nece pisati server busy :D

Ajde modovi i admini otvorite ziro racun i nek uplacuju clanovi, vidim previse su nestrpljivi, da vidimo kako ce ici sa placanjem...Ako budu nestrpljivi sa placanjem, onda nece biti problema sa serverima.... :)
 
Administrator
ja doso sad sa mora reko sad se stanje bhtuninga popravilo kad ono nista... ajd bit ce sigurno nesto uskoro ;)
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ljudi popravljajte ovo...izje*a mi zivce!:lol::lol::lol:
Mislim,ozbiljno,proslo je puno vremena,a stanje isto! Cesto je server "zauzet",nece da udje,dok objavi post ja veceram i sl. :lol:

Bas tako :smajli26: :smajli26:
nikako nabolje da ode :icon_rolleyes:
@edo_16v sta je sa tim boskom gdje nesto :icon_confused: :icon_confused: :icon_question:
 

MTR

Član
The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy. , j*o ga server , deyo ne jasi po facebooku vec vam se i pravi ovo :D
 
Član
The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy svaku vece mi izlazi po 1000 puta:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top