corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

maska, karambolke suknjica idu u crnu...valjda tako burazer rece...
a bijeli zmigavci su skupi u pm...tako da, tesko da ce bit sta od toga...al, nikad se ne zna :)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Ovako, svako ima svoj stil, i to postujem, al moj prijedlog...

odraditi neki diskretni nastavak za zadnju karambolku, u stilu prednje, sve onda dijelovi sto su ove svijetlije boje, ofarbat u sivu boju auta, skinut mu bocne lajsne ove, nabacit prednje zmigavce u bijeloj boji umjesto ovih narandzastih, i prepraviti postojecu masku, ukloniti joj znak i ova rebra, i u okvir ubaciti standard neku plasticnu mrezicu (umjesto one metalne sto se uvija i ni na sta ne lici).

Ja gotivim clean look, i ovo vuce na to, al poslije ovog mislim da bi izgledala kao avion...
 
RE: corsa A sedan iz TZ

nenad je napisao(la):
Vidio sam te danas, proso si kraj mene u Solini kod A bloka, neke gasove dajes :)

e jbg ja sam skonto kasnije kad sam vidio s prozora tusis auspuh i vidio onog audija s foruma i skonto punto pa onda nenad....jbg al kasno...:) a pozdravio bi...a gasove moram malo jbg, makar nek galami...
a sto trizex kaze...fino si ti to zamislio...sve je ok osim maske...ocu da ostavim rebra ali bez znaka...a poskidacu ja i steke i lajsne al sve odjednom ba kad budem radio i cijelo auto lakiro...polako ba...necu naparaceske...:lol:
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

tuba Blaupunkt ugradjena s Magnatovim pojacalom, koje sam postavljo vec jednom...uradjeno je prije nekih 15-ak dana, al nikako da slikam...cim sve lijepo pricvrstim, slikam i postavljam...:)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ni meni vala boja branika ne pase uz auto al nikako .... ovo ostalo mi je sve :cool: .... u svakom slucaju samo naprijed, na kraju to ispadne fina vozilica ....
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ma to ide sve na proljece...bar je tako i burazer (tito_i_partija) reko...idu u crno branici, maska i sve sto je trenutno bijelo...:)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

ma jebo vas branici ljudi ba...da mi je skuckat koju hiljadu da ubacim kalibrin motor...a jesul branici bijeli ili crni svejedno...kljucno je da nikad nece bit do zemlje plastike...nego ce ovako ostat...nabavio sam niskoprofilnije gume ljetne 13ke...felge ce se sredit...rub polirat a sredina u crno...spustice se do kraja i prednji i zadnji kraj, i eventualno idu gore malo dublja ona lezista amortizera prednjih pa ce jos past jedno 2cm...tako da ce prvo da lezi pa da iskoristim puni potencijal ovog motorica koji imam...a opet kazem karambolke nebitno ba...ova muzika da nije dodzaba naletila i da nije buraz htio ja to ne bi nikad platio neke velke pare...pozdrav
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

extra corsoano .. vozao sam par tih malo novijih autica... zujalice su to...:cool:

danas mi se u trebinju ucini korsa ista tvoja!:lol: al skontao sam da nije!
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

***** ga, nikako da snijeg stane...moram otic do vikendice, da uzmem one spanere, da pricvrstim tubu...
zasad, mogu postavit slike onako samo nabacano...al nije to to :)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

eh s obzirom da dolazi proljece valja pocet malo oko auta radit stagod...karambolke maska idu u crno, a i prednje zmigavce cu malo zatamnit...gume su stigle nove 175/65 R13 Fulda, felge ili idu skroz u crno ili samo sredina a rub poliran...bice nekih sitnica po unutrasnjosti...i najnovija vijest: sparco skoljkasto sjediste za gospodina vozaca, cim nabavim (ili napravim) konzolu za montiranje sjedista...odma ako neko ima H-pojaseve da bi jeftino prodo nek se javi...
sto se tice sjedista ja mislim da sam jeftino proso, 40eur, eBay....
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

felge tito_i_partija ispolirao...lakirali zajedno...i eto montirano...

s1053115resize.jpg


s1053118resize.jpg


s1053119resize.jpg


s1053120resize.jpg


s1053125resize.jpg


s1053124resize.jpg


s1053126resize.jpg


*nisam imo kad oprat auto, tako da su zasad ove slike...bice i kad se auto opere jos slika dnevnih...
 
Top