corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

Legend
bas su goleme na corsi....jedino da malo obrve idu van....malo minus nagiba da mogu jos uci pod obrvu,onda bi bilo dobro
al bezvezno kompliciranje ako ih mozes prodati i kupit nesto manje
rijesit ces ti to druze kako bilo da bilo....
 
Član
Ma nije ta Corsa za 16" ,po meni samo što manja colaža i šira feluga ,da bude pravi oldschool ,nešto kao na slici ATS Classic 8x13 sa što manje ET-a;)
ca_einarm.jpg
 
ma znam ba a su prevelike...sminka su meni ove moje 13ke, al ocu da stavim kalibrine kocnice naprijed pa treba minimalno 14ka...zimske sam vec nabavio 14ke i planiram ih par godina vozat, jer su nove uzete ovu zimu i pokazale su se kao nevjerovatne na snijegu...u pitanju je Fulda Kristal Montero 3 u dimenziji 185/60 R14...evo s obzirom da su felge bile malo hrdje ufatile olucio sam da ih lakiram...medjutim kad sam preso temeljnom protiv hrdje, nekako su mi se svidjele tako pa kontam da ih i ne lakiram u crno...nekako ide na neki rat-look, za koji ja sa iskuckanim autom i opelovom limarijom imam jaaaaaaaaaaako dobre predispozije :cool: limarija ce se vjerovatno na ljeto radit pa onda eto da sad malo taj rat look isfuram...inace to je ona farba sto se ograde fabraju njom u principu, samo sto je ovdje u austriji malo vise braonkasta, a manje crvenkasta...e sad sa malo zahrdjalim serafima i nabama to bi mogla bit dobra fora....kasnije ako kisa stane montiracu bar jenu na auto da vidim kako se uz boju auta uklapa...

e interesuje me vase misljenje eto jel bolje crno ili ovako...




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


dakle crno ili ovo?
 
Član
Taman kontam reci sto ne ofarbas branike u crnu kad tam oofarbani :cool:
Ove crvene izgledaju isto kao da su ofarbane temljnom bojom :lol: ali nisu nakve nisu lose :cool:
Sto se tice felgi,vidim iams dosta nekih felgi probaj zamjeniti nesto za nesto ;)..Ljuboje ima ekstra felge 7 i 8J 14´samo su 530KM ;)
Sve u svemu corsica je dobra sretno u nastavku.pozzz;)
 
Skrabo je napisao(la):
Taman kontam reci sto ne ofarbas branike u crnu kad tam oofarbani :cool:
Ove crvene izgledaju isto kao da su ofarbane temljnom bojom :lol: ali nisu nakve nisu lose :cool:
Sto se tice felgi,vidim iams dosta nekih felgi probaj zamjeniti nesto za nesto ;)..Ljuboje ima ekstra felge 7 i 8J 14´samo su 530KM ;)
Sve u svemu corsica je dobra sretno u nastavku.pozzz;)

nema ljuboje ono sto meni treba...a vidicu ako ensto dobije gledacu da nesto dogovorimo...ima felgi tona ba...a ove i jesu temeljnom..to i jest ta fora...
 
Početnik
ma ostavi to ovako ba,a vidim probudio si se i ti..sta bi za onu GSi jesil ikad isao gore.?

a sto se tice felgi na corsu idu i 16 ke tj mogu stat,sam moras malo rubova navarit:D ili uzet blatobran ko u mene i svoj rub navarit..a nadji si kakve ba celicare i njih malo prosiris i smika..evo ja uvlacim srce na nekim 14-kama pa cemo vidjet sta ce bit kad zavrsim
 
Lija je napisao(la):
ma ostavi to ovako ba,a vidim probudio si se i ti..sta bi za onu GSi jesil ikad isao gore.?

a sto se tice felgi na corsu idu i 16 ke tj mogu stat,sam moras malo rubova navarit:D ili uzet blatobran ko u mene i svoj rub navarit..a nadji si kakve ba celicare i njih malo prosiris i smika..evo ja uvlacim srce na nekim 14-kama pa cemo vidjet sta ce bit kad zavrsim

stale su 16ke u blatobrane u vako..samo sam onaj unutarnji rub malo skucko...a nije poenta rub navarit kad nazad imaju vrata kad ima unutrasnji blatobran...opet ce unutra parat...a za gsi nisam gledo...al sam neki dan kupio gumice za balansstangu i iznenadio se da su 20mm znaci ko na gsi...kolko ja znam...
 
Član
Zamisli ovo ubaciti.:icon_eek:

http://www.bhtuning.com/p-c20let-komplet-na-prodaju-t-55732.html

:123:
 
OggyBoy je napisao(la):
Zamisli ovo ubaciti.:icon_eek:

http://www.bhtuning.com/p-c20let-komplet-na-prodaju-t-55732.html

:123:

razmisljo sam ja davno o tome, al treba puno para da se cestito uradi...pogotovo sto je to auto za svaki dana ne samo za po carsiji i street race-a...drugo sad sam uradio generalku na svom motoru i to me kostalo oko 500KM a pitanje je bil za taj motor sd mogo dobit vise od 250KM...a trece ova cijena od 1300eur je smijesna...a i ne treba turbak...ovicni sa 150KS bi bio ovoljan...pogotovo sto taj motor se moze bez vecih ulaganj podic na nekih 170konja...ali i 150 je previse...
 
Top