corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

@ Faya

:cool:
ova druga od samo jedne slike radjena?
drago mi je sto ti je konacno krenulo i nije bezze :lol:
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

hehe...jest, druga je od jedne radjena i vidi se...al je opet lijepa ispala...: ))
samo jos licencu nabavit jebemu...
 
RE: corsa A sedan iz TZ

hehe,faya ba sta ja tebi reko,HDR je pregotivna stvar.

nego zaboravi ja ,jel ono tvoj samsung-ČiĆ ima AE bracketing inace ne znam kako si uspio smiriti ruku dovoljno dugo da opalis sa tri razlicite expo. (osim ukoliko nemas tripod,sto vjerujem nemas) ;)


i da.zaboravi napisat,gotivne slike pravo,ovo lisce je bas dalo dozu dramaticnosti:)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

@erol brcak: ova prva slika, je radjena sa tripoda (onog malog od 10-ak KM) i ispala je bas kako treba...a ova druga je napravljena iz jedne slike, tako da mi za nju nije trebo tripod, a i vidi se da nije ko prva...
ima moj Samsung-cic onaj AE, samo ja to ne koristim, jer ja manuelno podesim za svaku sliku osvijetljenost i uradim 4-5 slika...

@edoze: komplikovano za objasnit jbg...imas na netu dosta o tome, pa nadji, procitaj...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ok,nema frke
vidim vi pricate o tome,pa reko da ukljucim
potrazicu,sta ces,mora se biti informisan
uglavnom,slike su extra
 
RE: corsa A sedan iz TZ

da,da,vidi se da je druga fake HDR
a znaci nabavio si si i tripod-ČiĆ,fino bome :)
nego ja trebam ovih dana pogledati DSLRs,ne mogu da se odlucim izmedju sony A300 i Oly E520,nikako,svaki ima neku prednost nad drugim,u pm! :)

@edoze: vec sam ja u jednoj temi objasnio HDR,ali ne znam u kojoj :)
 
Početnik
RE: corsa A sedan iz TZ

e, faya, super su ti fotke... zaista, corsa ovako izgleda kao mina... no, ova s liscem, bez obzira na tehniku, je moj cup of tea... fotkaj jos... iskoristi ove predivne boje lisca u tuzli, setaliste s. banja i ilincica... napravi nam neke sto ce bas da pokazu jesen u tuzli... veri gud... mi lajki... samo naprijed!
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

@erol: ma nabavio sam ja ba taj tripod davno...al evo treba da vidim da mi RCat nabavi preko ebay-a onaj veci (oko 110 cm valjda max), pa da imam kad treba malo vise sta slikat...:)

@bilosto: hvala, ma iskoristicu jbg, nemam nesto bas vremena sad, kako je faks poceo...al nacu valjda subotu il nedelju, pa slikat...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

faya nisam ti vidio auto u zivo ali ove slike lijepo si to sredio treba to vidjeti uzivo i izbliza pogledati kako stvari stoje :icon_biggrin::icon_biggrin:;) al je lijepa ocuvana je
 
Top