corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Stvarno lijepo izgleda vozilica i dobro se drzi, svaka cast i sretno u nastavku radova... pozzzz...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

nemoj se sta ljutit al ne kontam kako su ti se gewinde isplatile stavljati na ovo auto:icon_question: i kako ti se gume trose kad ovako tockovi stoje
 
RE: corsa A sedan iz TZ

Svaka cast...Pravo lijepo...Skoro sam vidio vozilicu uzivo, bombonica je...

@arminnn to svatko pita...Ali nema para kojima mozes platiti gotivu,gust i radost kad radis na starijim vozilicama, jer ta auta imaju dusu...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

arminnn je napisao(la):
nemoj se sta ljutit al ne kontam kako su ti se gewinde isplatile stavljati na ovo auto:icon_question: i kako ti se gume trose kad ovako tockovi stoje

jel Golf 2 sta bolji, pa ih ima kamaru spustenih...
samo je ovdje to kvalitetnije odradjeno, nego kod mnogih...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

:lol::lol:
roki_actros je napisao(la):
Svaka cast...Pravo lijepo...Skoro sam vidio vozilicu uzivo, bombonica je...

@arminnn to svatko pita...Ali nema para kojima mozes platiti gotivu,gust i radost kad radis na starijim vozilicama, jer ta auta imaju dusu...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ovo je brate brava restauracija... tako i treba dosta je ba vise skrivanja hrdje kitom i lakom a da ne govorim o spustanju brusilicom... a neka gewindi mnogi bi volili :) neko ih sanja nocima poput mene :) pozz
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

a jbg, ima projekat uradjen u slikama, al na pungas.com, pa to treba lijepo ponovit i ovdje...nadam se da ce burazer to odradit :)
sve je lijepo uradjeno, bas kako i kazes, ne skriveno kitom, tako da je sto se limarije tice, trenutno u dobrom stanju...

prije par dana promijenjene felge, stavljene zimske, koje sam ja skoro lakiro u crnu (kako se i vidi na slikama :))...po meni...lijepo ispalo :)

s105222456resizeuf3.jpg


s105222789resizeit0.jpg


s105223456resizeke2.jpg


s10522389resizega6.jpg


s105224012345resizexl1.jpg
 
N

nenad

RE: corsa A sedan iz TZ

Vidio sam te danas, proso si kraj mene u Solini kod A bloka, neke gasove dajes :)
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

fino fino
ja da sam na tvom mjestu, ofarbao bih ovu masku u MAT crnu i ove branike takodje, i stavio bih bijele zmigavce ako mozes naci :)[/align]
 
Top