corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

fino prikuplja svjetlost...fine boje...cime si fotkao? ovdje je trebala malo duza ekspozicija...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Samsung S1050...nije neki profesionalni, al ima sva manuelna podesavanja...aperture on sam odredjuje, a ja samo namjestam otvor blende...pa eto, neke su ispale fine..:)
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

slike su boli glava
dao bih para da mi neko golfa ovako islika :D

sto se auta tice, cini mi se da tockovi nisu fino poravnani , tj da stoje // nekako..
mislim na prednje
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

E jbg ja mislim da je to namjerno negativni nagib zbog drzanja ceste..Nek me ispravi neko ako sam lupio :)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

eto taman sam mislio da odgovorim, al je Schumi prije mene to uradio :)
namjerno je nagib podesen tako...moze se to ispravit, al sto da ne da ovako bude...
ima sve gore u tekstu, tito_i_partija je sve napiso sta je radio...
@.nOKe: pa kad dodjes nekad u tz, javi se jbg...ima tu Alen (freekvw1983), a imam i ja, pa se nadjemo nedje...najlakse je slikat jebote :)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

eh ovako doso i tito s mora...vidim buraz dobre slike uradio, a bogami i freekvw1983 (zahvaljujem na dobro odradjenom poslu)...kontra nagib je zbog boljeg drzanja, a i da ne paraju od blatobran (mada je amortizacija minimalna) samo mi je belaj sto ne mogu stavit sad fabricke felge i gume jer paraju od amortizer al to je 15minuta za podesit....gewinde su mene izasle oko 250eura dok sam ih prevezo i sve...vrijede svakog eura...nisam htio da eksperimentisem sa kratim oprugama ovo-ono, nego real deal odma...ako nekom trebaju gewinde a ima para mozemo se dogovorit da mu donesem iz austrije, ali tek iza oktobra...pozdrav
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

dobro nam se vratio :D
ja da sam na vasem mjstu, stavio bih puno manji profil pa vam nece nista kaciti.. stavis npr 40 ili 45 profil pa ces da vidis :) i onda je u pod i bog te veselio :)
 
N

nenad

RE: corsa A sedan iz TZ

Vidio sam Corsu prije dan-dva na Sjenjaku, bas dobro lezi na cesti
 
RE: corsa A sedan iz TZ

.nOKe je napisao(la):
dobro nam se vratio :D
ja da sam na vasem mjstu, stavio bih puno manji profil pa vam nece nista kaciti.. stavis npr 40 ili 45 profil pa ces da vidis :) i onda je u pod i bog te veselio :)

niskoprofilne 13ke su preskupe ovdje...najnize sto se moze naci su 175/50...al onda bi bili skroz mali tockici pa bi moro jos spustit, a necu dalje da ipak mogu na vikendicu otic, malo po makadamu neravnom...i plus sto upijaju ove gume dosta udaraca...a zapinje nazad sad jedino kad se dobro zaljulja na uvalama kad je optereceno...al sredice se i to...
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

aha..
pa hbga, ne moze sve hehe :D
i kod mene je slicna situacija oko vikendice, do sada bi se golf vukao po podu da nije vikendice :D

al et kako ti kazes i to ce se srediti :)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

upravo kupljeni na ebayu crni stopovi...nista znaci lakirano i tako to nego original crni...novi su oko 200eura...mislim da sam dobro proso s obzirom da dosad nisam uspio nikad naci prave crne stopke za korsu...

http://cgi.ebay.at/Rueckleuchte-Opel-Corsa-A-Schwarz-Dunkel_W0QQitemZ170264930149QQcmdZViewItem?hash=item170264930149&_trkparms=72%3A935%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

motaza kad dodjem u bh...kad bude raspusta nama studentima...:lol:
 
Top