corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

corsa A sedan iz TZ (UPDATE 11. mart)

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ja danas dodjo s mora, a vidim burazer ovdje razvezo cijeli projekat...:)
prvo sto sam nakon spustanja primjetio je da moram cucnut kad otkljucavam vrata...:) hehe, sjebo se...
onda, skroz drugi osjecaj u voznji, nema cimanja kad saltas, sve ide kratko...a i lezi super, bar kolko sam ja uspio primjetit na probnoj voznji...:)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Nevjerovatno je koliko auto dobro lezi, jos sa zimskim gumama kako drzi...Ja sam se iznenadio... nema, gewinde vrijede svake ulozene marke :D
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

hehe, samir je jucer sa mnom isprobao...i ulijetanje na magistralu kod dzamije pod punim gasom i drzi ko karting...i ja sam se stvarno jos vise iznenadio...jos samo ljetne gume i to ce bit to...:)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Faya_M5 je napisao(la):
hehe, samir je jucer sa mnom isprobao...i ulijetanje na magistralu kod dzamije pod punim gasom i drzi ko karting...i ja sam se stvarno jos vise iznenadio...jos samo ljetne gume i to ce bit to...:)

e komsija de mi reci ako nije frka kolko se krecu gewinde??ja  sam  Mozda kontao na keca staviti , pa onako orjentaciono...??kolko para??  moze i na PM  ili ovde odgovor svejedno :) ,  pozz
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

200€ su bile za Corsu, uzete preko e-baya kako ja znam... jos su bas kako treba... Kod nas je cijena visa kako ja znam...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ma ima tu jos svasta...treba i strut bar sipke stavit naprijed i nazad, jer ce se raspast ako se to ne stavi...a jedna je oko 100 KM...a za amortizere ne znam tacno, to je burazer uzimo, pa kad on dodje reci ce ti tacnu cijenu...:)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ovako, da ne bude kakve zabune, projekat radi moj burazer (tito_i_partija), al posto ja vozam takodje ovo auto, odlucio sam da mu koju odradim finu slicicu...on nije trenutno tu, pa sam imo priliku da se malo duze zadrzim s autom :)

s1051486resizeoz1.jpg


s1051488resizekj8.jpg


s1051489resizeuw3.jpg


s1051491resizesf5.jpg


s1051492resizeyg7.jpg


s1051494resizexq5.jpg


s1051495resizeaj0.jpg


s1051499resizeww5.jpg


s1051504resizeje4.jpg


s1051507resizebl4.jpg


s1051508resizebp0.jpg


s1051509resizety9.jpg


s1051511resizeej6.jpg


s1051512resizeiu0.jpg


s1051513resizecc9.jpg
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

hehehe...svaki put moram cucnut kad otkljucavam...neki dan se sageo malo i gotovo...hehehe
stalno je ona tu nedje...i veceras sam se bas vidio dok sam trazio lokacije za slikanje sa lov2xlr8 na cesti...hehe
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

I nisi spomenuo kako se ostali slabo drze u krivinama ? Jos kakva motorcina, i bit ce avion :)
 
Top