corrado G60 projekt by rrado girl

corrado G60 projekt by rrado girl

i ja mislim....nema se tu sta puno zeznuti....samo pocistit fino i lakirati...nema ti druge....kolko se ja razumijem..hehehe

:icon_smile:
 
Član
svaka cast boja mi se svidja a kad se to sklopi bit ce bomba
vec reci mi jesi kontaktirala dubravka za kromiranje jeste radili sta?
 
bmwscaner je napisao(la):
svaka cast boja mi se svidja a kad se to sklopi bit ce bomba
vec reci mi jesi kontaktirala dubravka za kromiranje jeste radili sta?



nisam ništa jer su me nove instalacije koštale poprilično, za sad nek ostane ovakvo kako je dok ne vidim što će mi biti s poslom, vr-u sam povadila dosta stvari tako da kad budem kromirala glavu motora od crnog,onda ću lako odšerafiti nešto od plavog i nakvadno odnesti k njemu.....u petak idem vidjeti još jedan corrado, vjerovatno ću i tu izgubiti vremena dok promjenim osnovno što se mora...ali nadam se da će plavi ići na cestu ovo ljeto,za prvu ruku sam uložila poprilično....moram usporiti :) i ubaciti u niži stupanj
 
Član
samo polako bit ce svega evo meni ce sad dubravko kromirati sarafe za bbs rs felge covjek radi stvarno povoljni i kvalitetno tako da kad budes isla na taj korak neces se zeznuti ako mu das da to odradi
samo naprijed vidim da ti to dobro ide :)
 
kažeš još jedan post, ne bi bilo loše otvoriti radionu samo za Corrado i nabaviti sve za njega, posebno onaj stroj za oblikovanje kanala na G-punjaču i reparacijske setove ---- e to bi bio posao i po :))))

staviti ću za par dana više slika, nadam se da će biti bolje vrijeme pa da se to bolje dočara na fotkama......

baš mi je drago što vam se sviđa boja :)
 
Član
Uh sto nas vizuelno silova bice bjesan koraduša opasno svidja mi se boja ajde pakuj to pa nam ga poslikaj da se malo divimo finalnom proizvodu i da napravi jos koji post predji tu 100-ju da opalimo po plusevima!
 
Član
pozz
"vodeni noz" ima jedna firma u Doboju samo koliko ja znam ;)
al graverka je cudo hehehehehe

sto se tice poliranoj dekla jedino niklovanje ce te spasiti "potamnjivanja" ostalo vec isprobano i uvijek izgubi sjaj :(

i naravno SVE POHVALE za do sad uradjeno ;)
 
Član
joj ova boja mi je san,ja kad sam farbao svoje auto isao sam na ovako nesto,samo nije mi ispalo kako sam zamisljao,ali kod tebe je extra ispalo,svaka cast,prelijep primjerak;););)
 
Legend
boja je prelijepa,....deklo motora...ama perfekcija,samo ovim stopama dalje i rrado ce biti za sve sve pohvale ;)
 
Top