corrado G60 projekt by rrado girl

corrado G60 projekt by rrado girl

Član
corrado girl je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
jesil udata ti:D
sretno u radovima,de reci da corrado nije najljepsi vw-ov coupe:icon_biggrin:


jesam za ove lijepe primjerke što mi uljepšavaju dvorište :icon_smile:, a za ostalo sve ima vremena jer bijelo najviše volim nositi ljeti kad dobijem malo bojice po koži ;)
ne govorim zato što sad to imam,ali to im je najljepši VW ikad,svaka čast i novom sirroccu,ali ne bi se mijenjala ključ za ključ :smajli14: jer ovo su auti koji bude sva osjetila


:lol::lol::lol::lol::lol: ali ljudi na forumu u zadnje vrijeme pisu svakakve nebuloze
 
Član
@GTI16v, moras nesto voljeti i zivjeti za nesto svim srcem da bi ovo rekao. Ocigledno da djevojka voli svoj auto vishe nego ista i nije jedina. Ima ljudi u njemackoj koji su dobijali novog GTI-a mk6 (od Wolfsburga) za orginalnog keca GTI-a pa nisu htjeli.

Da ne bijezim od teme Corrado girl, bil se ti udala:D , sala mala.
Svaka cast... postujem te max.
 
Član
Svaka cast za ideju o kromiranju glave;)

:at:vw_damir-neda mi se raspravljati s tobom,lijepo je nesto voljeti cuvati,cijeniti pokloniti mu paznju,sve to stoji. Voljela sam i ja svog GTI 16v,ali vrijeme prolazi i uvijek ima bolje od boljeg,novo auto je ipak novo,sacuvas sebi mnogo zivaca. Dok u starijem autu otkrijes sta mu sve kucka i lupka osijedis. Ovaj corrado je extra i repect za vlasnicu kad je vec tako odlucila sredjivati auto itd,ali ipak porediti ovog corrada sa sciroccom (novim) mislim da je van svake pameti.Ali svako ima svoje misljenje,tako da ne zelim ulaziti dublje u raspravu.
 
Legend
GTI 16V je napisao(la):
Svaka cast za ideju o kromiranju glave;)

:at:vw_damir-neda mi se raspravljati s tobom,lijepo je nesto voljeti cuvati,cijeniti pokloniti mu paznju,sve to stoji. Voljela sam i ja svog GTI 16v,ali vrijeme prolazi i uvijek ima bolje od boljeg,novo auto je ipak novo,sacuvas sebi mnogo zivaca. Dok u starijem autu otkrijes sta mu sve kucka i lupka osijedis. Ovaj corrado je extra i repect za vlasnicu kad je vec tako odlucila sredjivati auto itd,ali ipak porediti ovog corrada sa sciroccom (novim) mislim da je van svake pameti.Ali svako ima svoje misljenje,tako da ne zelim ulaziti dublje u raspravu.



svako ima razlicito misljenje tako da o ovome ne treba raspravljati...
 
e sad vezano za stari model auta i novi iz salona ---- razlika je u tome da npr. konkretno u mom primjeru,ja volim nešto što je više unikatno i ne viđa se često,taj golf što imam da ga sad odvezem u njemačku,dobila bi golf VI GTi ili bilo koji po mom izboru,ali bit ti je da golf je jedini u Hr s tim tvorničkim doradama,i ne postoje novci koji bi ga mogli kupiti,a ja da hoću mogu doći u Salon i dignuti na kredit serijski auto koji masovno izlazi na tržište svaki dan :icon_smile:

corrado ti je auto koji je bezvremenski i ima tradiciju koja se održava putem clubova diljem Svijeta,mogu se vidjeti ponekad na cestama,ali nažalost sve ih je manje

cinjenica je da ću ja konkretno sveukupno uložiti u ovaj plavi corrado preko 8 000 eura,ali svaki put kad ga vidim i budem vozila,osjećati ću se da je to "ono",imati ću auto koji sam sa svojim maštama dovela u stanje u kakvom će biti,ulaganja katkad graniče sa zdravim razumom,ali jednostavno mi oduzima dah

onaj tko vozi auto određeno vrijeme i traži promjene,definitivno mu se ne isplati raditi ovo što ja sad radim,ali ja mogu za sebe reći da sam određena osoba i kad nešto volim,onda je to vječno....ipak to je lima koja izaziva emocije :icon_smile:

da,sad ide to kromiranje,kupila sam kristalne farove,još grill moram naručiti i vidjeti da nađem kristalne maglenke*žmigavci da mi sve bude u tonu.....i malo po malo;)
 
Legend
svaka cast na trudu oko auta,bas super izgledaju radovi......dopuni malo slika , i sretno u sljedecim radovima ;)
 
Član
Svaka cast...Posjedujes ne samo jedno nego dva auta , koja su mi najdraza...tj corrado g60..Svaka cast i samo naprijed..nadam se da cu i ja ubrzo biti u prilici da kupim jednog takvog abd...pozz
 
trenutno mi je auto u lakirnici,čim ga izvezem,sve ću uslikati,i nove dijelove od motora i što sam prikupila od estetskih sitnica (neke su stvari naručene,ali isporuka traje 3-4 tjedna)

kako se bavim "muškim" poslom,mogu reći da inače se misli da su ženske emotivnije što se tiče auta---malo koja ulaže više od guma,kočnica,ulja...a da ne govorim da jedva znaju tip vozila koje voze (čast izuzetcima),dok dečki se užive u auto i žele da im bude što atraktivniji,neki pretjeraju u tome,ali o ukusima se ne raspravlja :icon_smile:
tako da onaj tko istinski zna što želi i nađe auto krojen po svojoj mjeri,taj ne pita cijenu i usavršava ono što već postoji u autu

vidim po slikama nekih forumaša da kupe nešto što drugi i ne pogledaju i od ništa naprave auto za kojim se okreće i upravo je to za pohvalu

;););)
 
Član
corrado girl je napisao(la):
e sad vezano za stari model auta i novi iz salona ---- razlika je u tome da npr. konkretno u mom primjeru,ja volim nešto što je više unikatno i ne viđa se često,taj golf što imam da ga sad odvezem u njemačku,dobila bi golf VI GTi ili bilo koji po mom izboru,ali bit ti je da golf je jedini u Hr s tim tvorničkim doradama,i ne postoje novci koji bi ga mogli kupiti,a ja da hoću mogu doći u Salon i dignuti na kredit serijski auto koji masovno izlazi na tržište svaki dan :icon_smile:

corrado ti je auto koji je bezvremenski i ima tradiciju koja se održava putem clubova diljem Svijeta,mogu se vidjeti ponekad na cestama,ali nažalost sve ih je manje

cinjenica je da ću ja konkretno sveukupno uložiti u ovaj plavi corrado preko 8 000 eura,ali svaki put kad ga vidim i budem vozila,osjećati ću se da je to "ono",imati ću auto koji sam sa svojim maštama dovela u stanje u kakvom će biti,ulaganja katkad graniče sa zdravim razumom,ali jednostavno mi oduzima dah

onaj tko vozi auto određeno vrijeme i traži promjene,definitivno mu se ne isplati raditi ovo što ja sad radim,ali ja mogu za sebe reći da sam određena osoba i kad nešto volim,onda je to vječno....ipak to je lima koja izaziva emocije :icon_smile:

da,sad ide to kromiranje,kupila sam kristalne farove,još grill moram naručiti i vidjeti da nađem kristalne maglenke*žmigavci da mi sve bude u tonu.....i malo po malo;)

Kao sto ti vec rekoh veliki RESPECT za sve sto radis!

vw_damir je napisao(la):
Corrado girl, dzaba objasnjavas... neki nikad nece razumijeti ljubav prema autu:cool:

Ne ,ne ne treba moj komentar da ode u pogresnom smjeru...Shvatam ja to i kao sto rekoh lijepo je sve to,ali kad uradis na autu nesto grandiozno to je nesto sto cuvas za cijeli zivot,nikada neces moci vratiti taj novac. Najljepse bi bilo da imas novca pa sredis neki ovakav divan autic i ulozis mnogo novca u njega i cuvas ga kao unikat a nabavis i jos jedan novije proizvodnje koji te sluzi za svaki dan.
 
Član
Svaka cast na projektu. Malo sam citao diskusiju oko novog auta i starog auta tu diskusiju vodim sa svojim bratom. Po meni je poenta dovesti u stanjei odrzati staro auto da bude kao novo pogotovo kod unikata kao sto su Corrado i sl. Ja sam imao jedan mali projekat sa svojim BMW e30 gdje sam generalku motora 3 mjeseca radio i svaki saraf i dio je bio ociscen ili zamjenjen. Svaki dan sam radio oko auta i uzivao svaku sekundu u radu.
Sad sam knap sa vremenom tako da mi je prosle godine drugi radio E36
 
ja sam generalku motora radila kod Gregureka u Zagrebu,dosta dugo sam čekala na klipove iz Njemačke,radili su mi provjeru na pukotine,brusili glavu i blok....htjela sam sve jer sad kad se sastavi da bude kako treba i sve novo,još moram reparirati G punjač,nisam ga još otvorila da vidim kakav je unutra,sad ubrzo vozim samo glavu motora na kromiranje,za sad sam samo za tu generalku platila 8 500 kn,što je preko tisuću eura,a za vr-a nisam ni pitala koliko bi koštalo:icon_confused:
spremam ga za susret koji se u 6 mj.održava u Karlovcu,ali ne znam hoću li financijski stići sve do tad,kad bude kakvog sam zamislila,tek tad ide na cestu :123:
 
Top