corrado G60 projekt by rrado girl

corrado G60 projekt by rrado girl

Član
Sretno sa projektom. Ja vjerujem da ces uspjeti do susreta u Karlovcu sv uradit sa ovakvom ljubavlju prema autu i cvrstom voljom se sve moze postici.
;)
 
Član
Djevojcice ;) Drzim fige drago mi je vidjeti i cuti da se nako da za ono sto voli znaci nisam samo ja blesav, ima nas jos :) Salim se samo naprijed s radovima. Ko je spomenuo novo auto?????? ;)
 
Ares_78 je napisao(la):
Djevojcice ;) Drzim fige drago mi je vidjeti i cuti da se nako da za ono sto voli znaci nisam samo ja blesav, ima nas jos :) Salim se samo naprijed s radovima. Ko je spomenuo novo auto?????? ;)

šteta to što god ja zaželim ili hoću popraviti,moram u Zagreb ili na drugi kraj zemlje....danas sam odnijela kromirati poklopac od glave motora i zavariti plastični branik,malo je ciknuo,i drži nedaj za par minuta posla zagrijavanja plastike ode 25 eura
a za poklopac ne znaju koliko će mi naplatiti,jer budući da je od aluminija,moraju ga presvući bakrom,pa onda kromiranje.....ali za sad žmirim na jedno oko,ako bude papreno,onda na oba ( lakše se diše :icon_smile: dok se plaća)
moram se raspitati za auspuhe koji je među najboljima,i vidjeti za te maglenke i žmigavce,htjela bi da okvir (obrub) toga ne bude ona obična plastika već tamnosivi aluminij,pa uvijek tražim dok ne nađem :icon_rolleyes:
na prvi pogled sitnice,ali za ovaj auto sve što se traži,ne može se naći odmah

.nOKe je napisao(la):
lijepo lijepo
sretno u nastavku
ocel se pojacavat motor sta ?

sad su stavljeni deblji klipovi,mislim da bi trebao biti jači malo od 160 ks,to ćemo ispitati kad se sve sastavi,ne planiram stavljati čip ili manju remenicu,možda se malo igrati sa auspuhom i ostalim,ništa posebno,volim ga ovakvog kakav je ;)
 
Član
Žene rapspravljaju o autima i tuniraju auta, bogamu na šta je ovaj svijet došao :icon_eek:...

Sve mi se čini da ću ja sada udariti na šminku nema od ovoga ništa :lol: Max Factor? Molim tri komada :lol:

Btw. Deblji klipovi? Šta je to :icon_eek:? I kako bi zbog toga trebao imati više od 160 KS :icon_eek:?
 
GocaS6 je napisao(la):
Žene rapspravljaju o autima i tuniraju auta, bogamu na šta je ovaj svijet došao :icon_eek:...

Sve mi se čini da ću ja sada udariti na šminku nema od ovoga ništa :lol: Max Factor? Molim tri komada :lol:

Btw. Deblji klipovi? Šta je to :icon_eek:? I kako bi zbog toga trebao imati više od 160 KS :icon_eek:?

koji si ti lik ;),mislim na šire klipove...a sad ono žene-auto,za tvoj info nisu sve žene za zadnje sjedalo (mada bi se po tvom stilu pisanja moglo zaključiti da su to tvoj tip cura)
e da još jedno kad voliš pod....,ne znam te osobno,ali vjerujem da si jedan od onih koji misle da znaju sve pa i kad ne znaju,glavnom da budu u centru pozornosti :lol:
Goca---jel to ženski ili muški nik :icon_smile:

a sad nešto pametnije,jel tko farbao blok motora s specijalnim bojama i kakva imate iskustva,dal se s vremenom "ljušte"?
 
Član
corrado girl je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Žene rapspravljaju o autima i tuniraju auta, bogamu na šta je ovaj svijet došao :icon_eek:...

Sve mi se čini da ću ja sada udariti na šminku nema od ovoga ništa :lol: Max Factor? Molim tri komada :lol:

Btw. Deblji klipovi? Šta je to :icon_eek:? I kako bi zbog toga trebao imati više od 160 KS :icon_eek:?

koji si ti lik ;),mislim na šire klipove...a sad ono žene-auto,za tvoj info nisu sve žene za zadnje sjedalo (mada bi se po tvom stilu pisanja moglo zaključiti da su to tvoj tip cura)
e da još jedno kad voliš pod....,ne znam te osobno,ali vjerujem da si jedan od onih koji misle da znaju sve pa i kad ne znaju,glavnom da budu u centru pozornosti :lol:
Goca---jel to ženski ili muški nik :icon_smile:

a sad nešto pametnije,jel tko farbao blok motora s specijalnim bojama i kakva imate iskustva,dal se s vremenom "ljušte"?



Ti bi meni bila u centru pozornosti na sasvim drugi način a ne da mi se čuješ na naftu i mast kad pođeš u grad :icon_rolleyes:

Ne znam sve niti ću to ikada reći ali više od tebe znam sigurno. Znači širi klipovi je li? Znači nije više 1.8 motor je li? Sad je 1.9 ili 2.0? Kolika ti je sada kompresija? Ko će ti nanovo mapirati auto? Ili ti kao veliki stručnjak za automobile ne smatraš da je to potrebno :icon_rolleyes: ?

BTW Goca je ženski nick a pošto ja volim žene uzeo sam ga za sebe :cool:

Da se ne uvrijediš nemam ja ništa protiv tebe i to mi je na jedan način simpa što se ti zanimaš za automobile ali ipak mi to nekako nije prirodno ali opet to je samo moje individualno mišljenje ;)
 
motor ostaje 1.8,kako idu širi klipovi razlika će biti minimalna,ne patim da mi auto "vrišti" od snage,niti planiram stavljati manju remenicu i slične gluposti,bitnija mi je orginalnost tako kad sam vozila motor na generalku,tražila sam isključivo "prvu ugradnju",ništa divlje i jeftinije opcije

kompresija kad sam je izmjerila prije rastavljanja motora,bila je 9,a sad kad sastavim motor,javim ti ;)

a sad znanje o autima----znam osnovno i više od toga što se tiče ostalih auta,ali što se tiče konkretno corrada (koji su moj izbor auta),mislim da mi tu ne možeš obiti pero
priznam samo da po prvi put ću proučavati vr motor jer se s tim nisam susretala,ali ostalo svaki šeraf na tom autu meni je poput dlana,na kraju krajeva sama sebi održavam auto i ne planiram rastavljati nijedan drugi osim svojih
 
GocaS6 je napisao(la):
Evo pronašao sam nešto samo za tebe ;)


lijepo od tebe :icon_smile:,kako imam VAG com program za očitavanje,onda imam i sheme,no svejedno lijepo što si se potrudio sve ovo naći i zanimljivo je pročitati ;)
kad sam drugima govorila da je stvar u klipovima što čini jedinu razliku između 2.8 i 2.9,nitko nije vjerovao,a radi se zapravo o jednom milimetru (koji čini čuda):icon_smile:,meni je stvarno sve to fascinantno kako se netko dosjetio takvih stvari :cool:
 
[attachment=26440][attachment=26441]
pitanje za stručnjake,tražila sam kromiranje,a dobila ovo,gotovo sam sigurna da je ovo sloj aluminija naplaćen pod kromiranje :icon_sad:,
da sam ja išla po to sigurno ne bi platila nešto što mislim da nije ni upola sjajno ni savršeno kako bi trebao izgledati krom
jesam li u pravu,i da li bi naknadno kromiranje hvatalo za aluminij?
 
Član
to nije ni blizu kromiranja !!!! ko ti je radio to ? da ti dam kontakt od likova u HR sta rade savrsenstvo sa kromom ja sam kos njih mislio bbs rs raditi ali odustao zbog sugavih cesta po hercegovini neda mi se svako malo nanovo kromirati kad nedje pukne sloj na ringu.
a inace imas dobru garazu svaka cast i to slaganje corrada nema dalje ili tako i nikako svaki ljubitelj auta bi to isto odradio da moze a ovi sto kazu novo auto beljjj idite si kupite daciu :)

a ti gorane sine fino pozoves djevojku na kavu i kolace a nemoj da je napadas tako sto ima malo crnog ispod noktiju od sarafanja :)
svaka cast samo naprijed zeljno iscekujem zavrsni rezultat
 
Član
corrado girl je napisao(la):
pitanje za stručnjake,tražila sam kromiranje,a dobila ovo,gotovo sam sigurna da je ovo sloj aluminija naplaćen pod kromiranje :icon_sad:,
da sam ja išla po to sigurno ne bi platila nešto što mislim da nije ni upola sjajno ni savršeno kako bi trebao izgledati krom
jesam li u pravu,i da li bi naknadno kromiranje hvatalo za aluminij?

ovo nije ni blizu kromiranja, prvo netreba da navlaci nikakav sloj bakra na aluminijum da bi se kromiralo ili niklovalo, samo je drugaciji postupak ciscenja nego kod drugih metala... ovo ti je dobro obrusen aluminijum, jos ga ispoliras i bit ce lijep, a to mozes uradit purol pastom za poliranje metala...

a svaka cast za auto i za radove mada previse placas te popravke, imam osjecaj da ti svi kod koga god odes bubaju drama cijene, a ti to placas...

za lijepljene branika 25 eura, jos 15 i nov mozes kupit... to je prepreprevise para ovde bi ti to neko zavario, sastavio poliesterom da nikad vishe tu ne pukne, pokitovo i ofarbo cijeli branik da bude ko ogledalo i to bi te sa materijalom i sa svim kostalo oko 20 eura...
 
Ma to ti je poliranje aluminijuma,i to nije ni odradjeno lijepo...nego ti drugarice,daj kakvom muzjaku da ti odnese dio na hromiranje jer vidis da te niko ne uzima za ozbiljno(nije da te podcjenjujem nego drugcije ti papci gledaju kad ti odneses a drugcije kad muskarac,kazem ti ovo kao drug,s dobrim namjerama) zalosno je to sto te zaguljuju i opet ti neurade kako treba...vidi se da to s ljubavlju radis jer neslikaje svako autodijelove na krevetu...pozdrav
 
moji dečki,ja sam se toliko razočarala u ozbiljnost majstora,platim jednako pa čak i više nego ostali,i dobijem ništa:icon_sad:

a ovo sam platila malo manje od 100eura:icon_sad:,da sam muško pričala bi šakama,a ovako.....nikako naprijed,uvijek nazad ili na početku :icon_sad:
 
mani se toga bona,ima jos pokoji koji je dobar,nego se ti malo raspitaj i pojacaj kriterije,ili nadji sebi kakvog bilder-a da ti vodi projekat...:lol:s njim si na dobitnickoj strani..hehehe...samo naprijed koleginice,corrado ce ti biti zahvalan za svaki sarafcic koji mu pozlatis...pozdrav i puno srece u daljnim radovima...;)
 
Top