corrado G60 projekt by rrado girl

corrado G60 projekt by rrado girl

hvala dečki :) , kad ga sredim do kraja ima da dobijem sve plusiće na svijetu, inače će biti batina :)

a još malo pa bi to trebalo biti to,za druge felge trenutno nisam u mogućnosti za kupiti,ali 70% auta je riješeno,sad mi je ostalo još uz felge promjeniti tkaninu po sredini sičeva jer nažalost zbog vozačevog moram sve 4 da bude ganc novo,moram kupiti uređaj za pročišćavanje ABS sustava jer mislim da neću moći do vw servisa da mi to pročiste...ali sve u svemu napravila sam popriličan posao,jako sam zadovoljna :),a sve što će mi ostati su ajmo reći te estetske sitnice koje ću se truditi ne gledati previše dok ne dođe bolje vrijeme
 

LSD

Član
jao jao :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

cista perfekcija.....zasluzujes sve cestitke cijelog svijeta :cool::cool:

ajd nam malo pojasni(za nas laike) taj fazon hidro bijenja....prvi puta cujem to ovde :cool:
 
ovako,možda se još negdje mogu naći standardne boje s kojima se radilo prije i te su boje poznatije kao nitro baza,pa se prije nekoliko godina počelo to izbacivati iz uporabe i proizvedene su boje na vodenoj bazi,otud naziv hydro....i te ajmo reći novije (kod nas sve kasnije dođe na tržište) se razlikuju od prijašnjih po tome što su zdravije za lakirera tj.manje se guše,šprica poslije farbanja opere se čistom vodom dok kod starih si morao nitro razređivačem, ali imaju manu koja nije strašna,a to je da se duže suši,kvaliteta je ista kao i kod nitro boja

što se tiče laka protiv ogrebotina,to je prije bilo dostupno samo za ferrari,porsche....kasnije su i drugi htjeli imati tako nešto na autima,pa je sad to dostupno svima,skuplji je na odnosu od onog klasičnog za više od duplo,posebno se treba paziti prilikom nanošenja jer je gušći i ruka mora biti "lagana" kako ne bi dobili rezultat zadebljanja,curenja i sl.
tko bude ovo koristio obavezno neka isproba na nečem manjem,npr.braniku-------to nije lak koji štiti od grebanja ključem ili kad zagrebe grana drveta ili sl.,već da vam se ne pojavljuju one crtice i matiranja kod brave vrata,pa od prislanjanja robe,a možda ste i primjetili da kad vam je auto ofarban i par puta ga operete da na suncu se vide neke sitne crtice,s ovim lakom to ne bi smjelo biti tako-----ja sam pokusni kunić :),pa vam javim

nermin suljagic je napisao(la):
svaka cast drugarice,corrado je svjetska sila...hehehe
samo naprijed,daj nam jos kakvih slikica ;-)



stvarno za tim autom se okreću sve dobne granice, baš su ga dobro napravili,ako tko i nije ljubitelj VW-a kad vidi ovaj primjerak barem će reći = dobar :) -----a vama muškima je to idealan auto za hvatanje cura ;-)

za mene-----takav auto je san mog života zato ću kad riješim ispitiće na faksu,posvetiti se osnivanju corrado cluba i izradi službene stranice,pa tko zna možda vas bude više ponosnih vlasnika :)
 
MTR je napisao(la):
curo Hajro :D:D pravu si boju odabrala - extra extra , sretno u nastavku :cool:;)


hvala još jednom ;) boja je ostala ista tvornička,samo najsakuplji lak i dodatak pearl efekta,u knjižici piše mu PLAVA S EFEKTOM,ali sad je to baš u pravom smislu efekt,sviđa mi se što mijenja boju-kad je tmurno vani ili se bliži večer onda je tamnoplavi,a čim je pod reflektorima svjetla ili sunca više je ljubičast.....dobro da je nisam mjenjala kao što sam na početku planirala...
 
Član
Svaka cast!;) Jos jednom, svaka cast!;)
Kako volim vidjeti curu da voli isto ono za cim vecina muskaraca ludi!;)
PS. Jesi udata?:D
 
OggyBoy je napisao(la):
Svaka cast!;) Jos jednom, svaka cast!;)
Kako volim vidjeti curu da voli isto ono za cim vecina muskaraca ludi!;)
PS. Jesi udata?:D


ja sam još beba :icon_smile:,ali inače jesam --- za svoje kako ih od milja zovem kokose,zato se i zovem corrado girl ;)

stavljati ću još slika,ostalo mi je još staviti tapicirung u vrata,ali to čekam da mi dođe jedna brava da provjerim centralno i daljinsko,motorni prostor je sav posložen kako treba,ubrzo će biti još slikica...........
a te felge za prvu ruku se moraju srediti jer trenutno odskaču od sjaja auta
 
Top