corrado G60 projekt by rrado girl

corrado G60 projekt by rrado girl

Član
corrado girl je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Svaka cast!;) Jos jednom, svaka cast!;)
Kako volim vidjeti curu da voli isto ono za cim vecina muskaraca ludi!;)
PS. Jesi udata?:D


ja sam još beba :icon_smile:,ali inače jesam --- za svoje kako ih od milja zovem kokose,zato se i zovem corrado girl ;)

stavljati ću još slika,ostalo mi je još staviti tapicirung u vrata,ali to čekam da mi dođe jedna brava da provjerim centralno i daljinsko,motorni prostor je sav posložen kako treba,ubrzo će biti još slikica...........
a te felge za prvu ruku se moraju srediti jer trenutno odskaču od sjaja auta

Ne kontam:icon_confused:Kakvi kokosi bona,vidi nas kršnih momaka,svi bi te s ponosom u corradu vozali:D

Već rekoh,al valja ponoviti:"Svaka čast za projekt i auto;)
 
ma svi ste mi na ovom forumu tako dragi,dal itko ide na koji susret koji se održava u Hr? isto tako hvala svima koji su mi nesebično predlagali neke stvari koje sam primjenila,svaki savjet u pravom trenutku zlata vrijedi...
realno,ovaj corrado nije sad nešto ne viđeno u smislu tih farova i sl.,pa su mi pisali ono klasika,bitno je da se nađe nešto što ne odudara od auta jer u ponudi ima toliko tih sitnica,bitan je stil ;)

volim taj izraz "kontam" :icon_smile: ,ma ja sam ti previše u tim autima da i prođe maneken kraj mene ja ga ne bi doživjela...nemam vremena :lol:
 
Član
corrado girl je napisao(la):
ma svi ste mi na ovom forumu tako dragi,dal itko ide na koji susret koji se održava u Hr? isto tako hvala svima koji su mi nesebično predlagali neke stvari koje sam primjenila,svaki savjet u pravom trenutku zlata vrijedi...
realno,ovaj corrado nije sad nešto ne viđeno u smislu tih farova i sl.,pa su mi pisali ono klasika,bitno je da se nađe nešto što ne odudara od auta jer u ponudi ima toliko tih sitnica,bitan je stil ;)

volim taj izraz "kontam" :icon_smile: ,ma ja sam ti previše u tim autima da i prođe maneken kraj mene ja ga ne bi doživjela...nemam vremena :lol:

Ma nisam maneken, ali snasao bih se nekako.:D
 
Legend
odlican posao, svaka cast na svemu sto radis..
treba imati zivaca, strpljenja, volje i na kraju novaca da se ovako nesto uradi..

jedva cekam da ga vidim na cesti :cool:
 
zametnula sam još jedan corrado,ali u manjim dimenzijama ;)

P4082937.jpg

P4082941.jpg

P4082946.jpg

P4082948.jpg

P4082949.jpg

P4082956.jpg

P4082960.jpg
 
stigao i znak za corrado rađen vodenim nožom,ovo je ono što sam htjela...

P4182998.jpg


izgleda kao ogledalo,bolje od one plastike,već kad je šminka nek bude i ime posebno :cool:
 
Lijep autic:icon_biggrin: Stvarno je kao pravi, bas mi se svidja, a posebno to sto i odrasli imaju autice kao kolekcionari, ja iskreno sam se sa takvim auticima igrao kao dijete a sad kao momak zalim sto ih nisam cuvao na ploci, imam i danas nekoliko takvih modela velicine 1/24 ali nisu ocuvani nesto posebno. Marka auta je Bburago a autice koje posjedujem su VW golf mkIV, VW New Bettle, Ford Focus WRC
 
GolFanatiCars je napisao(la):
Lijep autic:icon_biggrin: Stvarno je kao pravi, bas mi se svidja, a posebno to sto i odrasli imaju autice kao kolekcionari, ja iskreno sam se sa takvim auticima igrao kao dijete a sad kao momak zalim sto ih nisam cuvao na ploci, imam i danas nekoliko takvih modela velicine 1/24 ali nisu ocuvani nesto posebno. Marka auta je Bburago a autice koje posjedujem su VW golf mkIV, VW New Bettle, Ford Focus WRC


meni je soba puna Mini coopera u svim mogućim bojama i dimenzijama,to sestra obožava,a ja ću ovu maketu staviti u auto...a inače imam i ja puno limenih autića s kojima sam se igrala ko mala,ima i očuvanih i onih gdje fali boje,ali bi se dalo srediti kad bi se htjelo :icon_smile:
 
Član
Sta vec reci nek WOW ;) imam osjecaj da je auto tek sa trake skinuto :D
Posao je za 10-tke odraden zavrsi te sitnice i da vidimo slikice :icon_biggrin:
 
Top