CLIO CUP

CLIO CUP

Član
evo jedan mali up to date u ove hladne dane.....uglavnom auto se nešto puno ni ne voza preko zime završavaju se neke stvarčice koje nisu tolko neophodne bile kao posjeta strong autodijelovima u zenici gdje sam uzeo ležaj za prednji desni točak malo se čuo usput promjenjena unutrašnja manžetna na poluosovini i ajd reko da promjenim i pakne....sad za sad a nadam se i za duži prediod što se tiče mjenjanja tih takvih djelova nema se šta mjenjati viššššeee (sve je novo):icon_smile: ... a evo mala sličica i distancera koji su juče stigli iz engleske....uglavnom ima još par stvarčica koje su poručene i koje čekam i lagano skupljam pa čim otopli bit če sve spremno za daljnje chuniranje....
 
pratio sam projekat od samog pocetka i odlican si posao obavio,svaka cast :cool:
meni je bio ljepsi bez carbona na haubi:icon_biggrin:
 
Član
pozdrav svima evo da i ja malo osvježim garažu nije da nije bilo nikakvih radova za postavit u garažu (konstantno se nešto radi) nego jednostavno nije bilo vremena ni aparata pri ruci da se zabilježi, ali uglavnom su to bile mehaničke stvari pa evo odlučih danas da nabacim koju slikicu najviše radi farova koje sam napokon postavioooo:icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us






Uploaded with ImageShack.us
 

7OZ

Član
stvarno imas dobar ukus, ja boljeg nikad nisam vidio extra je ;) naljepnice su mu se super uklopile...a motor je također odlican :cool:
 
Op op napokon stigli farovi :) Inace auto je super :) Vidio sam ga uzivo, vozio se, sve 5 na mjestu :) Vidimo se kad budem dolje da pijemo kafu..
 
Član
svaka cast drug clio je odlican, tacnije ovo je najbolji clio mk1 koji sam ja vidio u BiH, znaci sve je na svom mjestu, uradjeno s ukusom, ma svaka cast stvarno. mozda bi mogao jos malo unaprijedit izgled sa nekim felgama tipa oz racing, mislim da bi mu one pravo dobro sjele i upotpunile ovaj sportski izgled. ;)

mozda nesto ovako :icon_biggrin:

Superturismo_WRC.jpg
 
Top