CLIO CUP

CLIO CUP

Član
eh ovako ovo vam je moj clio mk1 iz '94 godine mislio sam se da li da ga odmah u parkiram u garazu posto ubrzo abd krecu radovi na njemu trenutno je sa 1.2 benziskim motorom ali je vec kupljen 2.0 16V !!! motorchich pa cu lagano da krenem sa radovima imam u planu i da ga farbam i tako to neke naljepnice da radim uz pomoc clana naseg foruma Trozic , tako da bude nešto u stilu CLIO CUP auticha pa cemo vidjeti kako cu i koliko uspjeti tako da su sve sugestije pohvale i kritike dobro dosle .... hvala!!!
 
Početnik
Ideja mi se jako svidja, ako odradis to tako kako si opisao ima da bude sex...samo naprijed, sretno!
 
Član
Oggy je napisao(la):
Ideja mi se jako svidja, ako odradis to tako kako si opisao ima da bude sex...samo naprijed, sretno!

hhehhehe hvala oggy mora da bude sex samo da ti kazem da vec imam problema sa dragom kaze previse si se posvetio bombonchichu (tako ga zovemo) hahahaha a sad reko sam narednih 5-6 mjeseci radim samo za njega da to ispadne kako sam zamislio i hvala na podršci!!!!!
 
kao prvo svaka cast na izboru auta!!!;)
a ono drugo jeste da ti zelim puno uspjeha s tim projektom.
Btw od kojeg je auta 2,0 16v???
 
Početnik
sve sto zatreba slobodno pitaj na forumu, imam mnogo ljudi koji ce ti rado pomoci ;)
 
Član
renault_fan je napisao(la):
kao prvo svaka cast na izboru auta!!!;)
a ono drugo jeste da ti zelim puno uspjeha s tim projektom.
Btw od kojeg je auta 2,0 16v???

Orginal clio williams od 110kW

Trozic je napisao(la):
ovo će da leti :cool:
poslo sam ti PM ;)

hahah Trozic brate ne znam kak' da ti zahvalim alo ono majkemi da znas kako si me obradovao evo još mi je kez na licu samo molim te ostavi to negdje na svom kompu ako bude trebalo prepravki mislim ono je extra samo ako dinezije ne budu stimale i ti si kralj pravi PRO HVALA!!!!
 
bigbutch je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
kao prvo svaka cast na izboru auta!!!;)
a ono drugo jeste da ti zelim puno uspjeha s tim projektom.
Btw od kojeg je auta 2,0 16v???

Orginal clio williams od 110kW

Trozic je napisao(la):
ovo će da leti :cool:
poslo sam ti PM ;)

hahah Trozic brate ne znam kak' da ti zahvalim alo ono majkemi da znas kako si me obradovao evo još mi je kez na licu samo molim te ostavi to negdje na svom kompu ako bude trebalo prepravki mislim ono je extra samo ako dinezije ne budu stimale i ti si kralj pravi PRO HVALA!!!!



svaka cast onda jos jednom....jos bolje bi bilo da si mogao naci od RS-a kakvog slupanog,ali i ovako je zmaj.
 
Član
super projekt ...a fin bombonchic...heh nadam se da ces sve uraditi kako si zamislio :..pozz;)
 
Top