CLIO CUP

CLIO CUP

Član
SoundLunatic je napisao(la):
aha, ja kontao da ti nije netko pravio, pa mogao si to i napraviti, mozda bi jeftinije doslo nego narucivati.
ma ova je kad pogledaš bila đaba ovakav kvalitet za ove pare kod nas nečeš naći..vjeruj
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
prelijep clio... fino si ga osvjezio... cuvaj ga sada;)

ma čuvam ga ko malo dijete stalno mi je na oku jedva da spavam išta od njega hehhehe ... trudim se da bude što lijepši, a hvala vam svima na podršci....;)
 
Član
malo osvježenje:
photo0085qm.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
extra izgleda clio,nisam pratio temu iz pocetka,ali primecujem da ti je boja razlicita tj prednji deo auta ti je pretpostavljam skorije farban,a zadnji deo nisi ni farbao?i jos jedna mala zamerka,ove felne su lepe ali deluju da su previse male za njega,tako da po meni bi trebale neke druge za broj vece i to je to
 
Član
hvala hval svima... sa sad za boju tu sam zeznuo stvar zajebana boja farbana prvo školjka pa onda vrata haube i ostalo a izgleda da su mi prilikom pravljena podloge jednu kilu zamješali pogrešno a auto se dugo radilo pa je faban dio po dio i tu je nastala greška jer je ova boja čista perla i trebalo je sve ujedno nije nanošeno sve pod istim uglom ali da se to sredit neka ga malo vak' a što se tiče felgica 13" nisu male nego ga treba zakucati u zemlju i to se nikad nakaniti ali sve u svemu bitno je da ga vozam i da je ko čvoka!!! jer ipak nisam ga vozao 6-7 mjeseci:123:
 
Početnik
Ove 13-ke kao tockici na kontejneru , ili mjenjaj felge ili spustaj .

Renault bombona , prelijep , stvarno kao nov ! ;)
 
Top