CLIO CUP

CLIO CUP

Član
heheh hvala vam od srca svima trudim se ali ono baš za čejfa a što se felgica tiče od početka je san o nekim takvim ozovačama ali je do sad bilo bitnijih stvari a nisam naletio na ono baš što bi mi odgovaralo što ne mora da znači da se neče desiti u skorijoj budučnosti


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
vrag mi nije dao mira pa večeras opali felge u BMW GUN METAL bojicu sutra poslje posla ide montiranje pa slike na autu kako to izgleda e sad za sad ev vako brzinski premijera meni izgledaju punooo bolje mada se ovo gleda uživo a ne vak' na slikama ali evo interesuje me i vaše mišljenje:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
roki_actros je napisao(la):
U Austriji :)

DruGe, kad budem dolje, doci cu u inspekciju :D da se malo fotkamo, kaj ne :123::lol:

roki broooooo pa nidje tebe zvrkni kad naletiš moramo bacit koju zajedničku ;)

niksa je napisao(la):
Klinjo je desetka cista :cool: Ide boja felgi uz boju auta ekstra ;)

hvala puno prijatelju....:icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ev jedna za pamčenje:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
elva_clio je napisao(la):
druze gdje si nabavio farove??? ;);) cliso je po psu

hvala drug...a za farove evo odgovorio je roki u Austriji evo i link : http://www.ebay.at/itm/Scheinwerfer-Set-Angel-Eyes-Renault-Clio-I-1-schwarz-/270841730341?pt=DE_Autoteile&hash=item3f0f6cd525#ht_2678wt_1139
 
Član
Dobro si imo živaca raditi sve ispočetka ,i ja sam ovako bio započeo projekat i lik mi razbije auto
samo je umene totalno ošlo ti si bolje prošo,al otada nemam volje za ovim opravkama i sl. svaka čast i da se navozaš :cool:
 
Član
Trozic je napisao(la):
Dobro si imo živaca raditi sve ispočetka ,i ja sam ovako bio započeo projekat i lik mi razbije auto
samo je umene totalno ošlo ti si bolje prošo,al otada nemam volje za ovim opravkama i sl. svaka čast i da se navozaš :cool:

hvala ti druže moj a živaca kolko sam imao ne znam šta da ti velim to je više neka ludost jednostavno to je prvo auto koje sam kupio od svojih zarađenih novaca tako da mi je žao bilo problem je što evo već dvije godine nema zaustavljanja samo se nešto radi:icon_smile:
 
Top