CLIO CUP

CLIO CUP

Član
evo samo jedan mali update da nemislite da ništa ne radim vježbalo se malo sa carbonom ubrzo slike i kako to na kraju izgleda kao i još par nekih sitnih detalja....
 
Član
Dobro odradjeno nema sta, ali bi po meni mnogo bolje bilo samo da nisi haubu radio, ili da si uradio celu...;)
 
Član
dobar je bas, samo ne znam kako ti nije bilo zao na prakticno novu boju lijepiti carbon, al ajd bitno je da je dobro ispalo;)
 
Član
evo danas i prve zimske radosti:icon_rolleyes: ja i moj clio krenuli i vratili se iz B.L. a išlo se po novi ljeti setup ;) u pitanju su
ALUTECH
"Kratki opis
14-ke 6j Nove sa gumama!

Detaljne informacije
Alu felge 14-ke 6 jota NOVE!!

Promjer sarafa je 4x100

Feluge nisu nikad vozene, samo namontirane gume na njih.

Gume su 185/55 14

Dvije Michelin i dvije Bridgstone, sa veoma dobrom sarom.

Mogu 2 sezone minimalno."





 
Član
evo uzeo se i zimski komplet u pitanju su HANKOOK M+S 175/70 R13 sa čeličnim felgama + ratkape koje sam malo preuredio za ovu priliku sa fluorescentnim rubom + malo carbona i natpisom RENAULT SPORT (slike su lošije,slikalo se po mraku);)




 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
fakat pravo dobre ratkape, rijetko kad se ljudi trude oko toga. ;)

hvala prijatelju sitnice i detalji me nekako čine sretnim ali i često živciraju heheh....

B.M - Floyd je napisao(la):
Vratio si ga iz mrtvih..;) Vidim da si kupio nove feluge,jos da ga zagewindas i ima da gori :cool:

;) fele su legle a ostalo hmmmm ma bit će tu joššš svega pa i gewinde :icon_smile: svaki dan kažem sam sebi ehh još ču ovo pa neču više ništaaaa al' nikad nestat toga "još ovo ču":123:
 
Član
danas se nabacivale zimske gume pa evo jedna slikica trenutak prije postavljanja i jedna kako to izgleda postavljeno nestigoh ga danas oprati ali ako sutra ne bude nekih blentavih minusa odradim i to pa idu ljepše slikice....




 
Top