clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
xxfmanxx je napisao(la):
oki doki hvala za info, svidja mi se kako izgleda, a meni su svakako farovi malo pregazeni vremenom hehe, pa sam konto da ovako malo to zakamufliram. :icon_biggrin:

ma ko novi ispadnu i moji su bili ostisli ,vremenom jos ako su plasticni spreze se tako da ovo dobro dodje :cool: al bi bilo dobro da ih prvo ispoliras pa onda da ljepis
tako sam ja uradio ima covjek polira farove na kobiljoj glavi budu kao novi 10km po faru....
 
Član
boja mi je bas specificna i sivdja mi se prednji kraj pogotovu sa zatamljenim farovima jos bi dodao zastitu na haubu i nikako one farove kao na onoj slici meni su FUJJ ovo kod tebe je super odradjeno,pozabavi se malo zadnjim dijelom i meni sto bode oci je ovaj spojler sa strane odnostno prag ne uklapa se nikako sa ostatkom auta mozda da nema lajsne na vratima tad bi inekako ...felge su super samo sto bi ja na ovakvu boju auta trazio crne ili bijele sa sto vise krakove kao na RS..mada ne sumnjam kad se ove ispoliraju da ce biti odlicno..nesto ovako sa zadnjim dijelom odraditi i bit ce vrh..
303505
 
Član
soffa je napisao(la):
boja mi je bas specificna i sivdja mi se prednji kraj pogotovu sa zatamljenim farovima jos bi dodao zastitu na haubu i nikako one farove kao na onoj slici meni su FUJJ ovo kod tebe je super odradjeno,pozabavi se malo zadnjim dijelom i meni sto bode oci je ovaj spojler sa strane odnostno prag ne uklapa se nikako sa ostatkom auta mozda da nema lajsne na vratima tad bi inekako ...felge su super samo sto bi ja na ovakvu boju auta trazio crne ili bijele sa sto vise krakove kao na RS..mada ne sumnjam kad se ove ispoliraju da ce biti odlicno..nesto ovako sa zadnjim dijelom odraditi i bit ce vrh..
303505

to sam i ja skontao samo cu nabaciti onu foliju na zadnje stopove i zadnji znak isto presvuci u carbon da bude kao i napred isto sve;) a flege bi trebale fino izgledati kad se dobro ispoliraju da budu kao ogledalo to na proljece tek..a za pragove vidje cu jos sta cu neka ih do proljeca isto:123:



evo ovako bi nesto izgledalo da se uradi zadnje stopke ili je mozda ova pretamna..

2v1vjtg.jpg


f2oih0.jpg



rr3x39.jpg
 
Član
evo kupio danas ledove za maglenke i foliju za farove ledove am uspio postaviti a foliju bi trebao raditi u ponedeljak mozda nabacim i na maglenke malo folije da je sve u kompletu :icon_smile:

izyn8l.jpg



15zqlif.jpg


samo je prljavvvvv:lol:

2rmqosk.jpg
 
Član
djuka1.4 16v je napisao(la):
sta ti je sa haube jesi je ovo udario negdje ili se samo neko naslonio na nju?

ma naslonio al cu probati izvuci na vakum ako ne mogne radi cu na ljeto nesto..:icon_smile:



Eko10 je napisao(la):
Lijep klio nema sta

hvala:icon_smile:



danas sam mu stavio led u bocne zmigavce super je ispalo zmiga ko lud:lol: a iduce sedmice bi trebao na zadnje stopke ubaciti isto led zmigavce:icon_smile: a sutra idem foliju da mu radim na farovima:icon_biggrin:
 
Član
Lijep Clio, fino ga sredjujes. I Centre su mu legle samo tako, jos kad se ispoliraju bice extra. Vidio sam ti auto danas na Malti kod Veterinarskog fakulteta, tvoje i od D_cash-a parkirani jedan pored drugog, oba auta vrijedna pohvale....;)
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
Lijep Clio, fino ga sredjujes. I Centre su mu legle samo tako, jos kad se ispoliraju bice extra. Vidio sam ti auto danas na Malti kod Veterinarskog fakulteta, tvoje i od D_cash-a parkirani jedan pored drugog, oba auta vrijedna pohvale....;)

hvala druze:cool:
jeste danas malo doletio do njega :icon_smile: samo je bio prljav maloprije je lego pranje ..radim mu sad ove sitnice do proljeca ..pa na proljece da mu uradim komplet poliranje..:123:



Amer13 je napisao(la):

hvala druze:icon_smile:;)



ifbhv9.jpg
 
Član
evo kako su ispali farovi al nismo stigli uraditi maglenke isto a i folija je losa bila tako da cu neku kvalitetniju morati traziti al odprilike ovako izgleda

1zvbhg8.jpg


2l9p9bn.jpg


3520w44.jpg
 
Član
Drug super izgleda, reci mi gdje si uzimao foliju i koja je cijena, isto planiram.. Pozz
 
Top