clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Meni pragovi i nisu toliko aut.Nije da mu nešto stoje al' nije ni da ne stoje :D Fino su se uklopile sa ostatkom i ljepši su mi nego fabrički ;)
 
Član
e sad se dvoumim izmedju obrvica za auto dajte predlog mada mi se malo vise ove svidjaju na prvoj slici..:D

312iyqr.jpg


1zxryj8.jpg
 
Član
zar se mozes dvoumiti oko ovoga bgt. pa nije nfs 1 u pitanju. ako si nanijetio da stavljas onda prve ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
zar se mozes dvoumiti oko ovoga bgt. pa nije nfs 1 u pitanju. ako si nanijetio da stavljas onda prve ;)

:lol:

sve ili nista XD

nemogu nigdje da nadjem nekki fin usisnik za haubu zna li ima li iko to da prodaje?
 
Član
Nijedne obrve, a usisnik pogotovu.Svako dodatno lijepljenje kojekakvih dodataka na auto ga samo cini ruznijim.Inace jako lijep Clio steta je lijepiti po njemu kojesta.Ako ti je bas do tih ljepljenja kupi sebi album za sličice i gas.Samo autio ne diraj meni je ovako prelijep,samo jos pragove off i to je to.To je ipak samo moje misljenje .Sretno sa njim
 
Član
Ovaj auto je najbolji bez dodatni pragova ovog izgleda neke prevoje otvore i tako najbolja varijanta je sto cistija znaci sto vise zatvorene branike pragovi sto plici ako ne mozes doci do rs-ovih spojler nije loš, mada nez sta bih ti rekako imao sam slican bjenjao sam za obicni produzeni koji je dolazio na sporta. Nabavi sportske opruge Fk crvene su sasvim dovoljne a da bi prica bila potpuna 16ke felge ili 15ke jotare al u oba slucaja manji profil gume posebno nazad kace obrve naprijed neces nikakvih problema imat na mom su jedno vrijeme bile 17ke
Preporuka 16ke= 195/45/16
15ke= 195/40-45/15 i ne sekiraj se za kacenje al eto 16ke mu stoje bas dobro stim da je izlozen poprilicno brzem habanju potrosnih djelova tipa lezajeba ,kugli al jbg mora se negdje odraziti lijep izgled :D
pozz
156154_10150882524729557_504582241_n.jpg
 
Član
ma znam ja to al ja hocu nesto drugacije da napravim neki style po svome ukusu a ne da pravim neke replike to mi je neki smisao tuninga bar tako ja razmisljam:icon_smile:

mali update malo smo smirglali cilijisu farbali ga i ljepili i ufatoi nas mrak tako da slike idu ubrzo...thx D_chash na supportu:cool:



nwxbao.jpg
 
Član
evo jedan update sta se radilo na detaljima:icon_smile:

prednji znak presvucen u carbon

b4uh3q.jpg


ociscena i ofarbana prednja kljesta

iv9tl4.jpg


isto tako i zadnji dobosi

i76feo.jpg


kupljeni zadnji distanceri 2cm i ofarbani u istu boju

10hq33t.jpg


ofarbane lajsne vrata u boju auta

swxzjl.jpg


evo par slika kako je sve ispalo na kraju:icon_smile: mada je bas bio prljav:lol:

2vxkkep.jpg

x55m4l.jpg

zy7txf.jpg


i evo par slika nakon detaljnoga pranja auta mrak me ufatio na kraju:lol:

szk86u.jpg

2a7bf2e.jpg

wki9ma.jpg

29y72s.jpg


nekad mu jos planiram staviti neki bolji auspuh malo da mu zvuk promjeni i na proljece malo spustit prednji kraj i staviti neke fine 16" alu felge:icon_biggrin:
 
Član
Dobri planovi samo skidaj ove pragove i trebao si do kraja zavrsiti ove lajsne ,,i steke da si ofarbao bilo bi (Y) ;)
 
Član
niksa je napisao(la):

hvala drug:cool:



Benny_BMW je napisao(la):
Dobri planovi samo skidaj ove pragove i trebao si do kraja zavrsiti ove lajsne ,,i steke da si ofarbao bilo bi (Y) ;)

hvala, ma pragovi nek stoje malo kad sam ih tek uradio malo da ih isfuram pa kad naleti neko da ih prodam uze cu onda druge neke jednostavne samo da prate liniju nista uvrnuto a sto se tice steka mislio sam i njih da ofarba al mi rece kolega da se teze skidaju i da se brzo izgrebu od prestenova i ostalih gluposti tako da sam skontao da ih necu dirati da ih nebi morao stalno raditi a i fino ide crna boja uz boju auta tako
da malo razbija ovu zelenu boju tako da cu ga u karbon staviti samo a nasao sam sad i neke stopke za njega crne tako da ce se ti crni detalji uklapati

9rmypj.jpg


:123:
 
Član
dobar klijo, ima nekih stvari koje bi ja promjenio al sve u svemu dobro je, nek nas ima.. reci mi cime si tamnio farove, i cime si farbao lajsne? moze i na pp ;)
 
Član
Super je ovo druze ispalo, sto se tice steka mozemo i to odraditi al kao sto sam rekao zadnje je fkt pretesko skinuti ja sam svoje farbao na autu a prednje sam lagano skinuo.. ugl drago mi je da je ovo super ispalo fino ides svidjaju mi se planovi sto si mi pricao ugl drago mi je kad je neko tako detaljan i pedantan ..ugl sta god da treba slobodno pitaj tu smo da se pomazemo vec kad mozemo i usput bio sam ti na poslu veceras oko 7 navecer al vidim nisi bio ti :D aa vidim zainteresovan si za sticker moze se to lagano odraditi ako treba broj da cu ti aj od momka i to je gotovo za 15 takm sve ... lijep pozz ;)
 
Član
samky je napisao(la):
dobar klijo, ima nekih stvari koje bi ja promjenio al sve u svemu dobro je, nek nas ima.. reci mi cime si tamnio farove, i cime si farbao lajsne? moze i na pp ;)

hvala drug;)

a farove sam tamnio folijom za farove imas preko pika mozes naci..a lajsne je radio
drug d_cash i kljesta i dobose farbao i presvukao znak u carbon :icon_smile: ovaj ispod tvoga komentara:lol: inace e extra momak:cool: zna clia u dushu sto se tice svega ako ces raditi preporucujem ti njega :123: a i povoljan je;)



D_cash je napisao(la):
Super je ovo druze ispalo, sto se tice steka mozemo i to odraditi al kao sto sam rekao zadnje je fkt pretesko skinuti ja sam svoje farbao na autu a prednje sam lagano skinuo.. ugl drago mi je da je ovo super ispalo fino ides svidjaju mi se planovi sto si mi pricao ugl drago mi je kad je neko tako detaljan i pedantan ..ugl sta god da treba slobodno pitaj tu smo da se pomazemo vec kad mozemo i usput bio sam ti na poslu veceras oko 7 navecer al vidim nisi bio ti :D aa vidim zainteresovan si za sticker moze se to lagano odraditi ako treba broj da cu ti aj od momka i to je gotovo za 15 takm sve ... lijep pozz ;)


vidi jesam te nahvalio gore ima sad d mi prodas one svoje felge:lol: slobodan sam do nedelje ,zovem te na kafu pa da dogovaramo ostalo;)
 
Top