clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
evo profil sa pika a imas i po ostalin njegovim oglasima spojlera , lik se zove enes evo linka

http://www.pik.ba/artikal/3683486/proizvodnja-spoilera-i-branika/

a jesam li ja mogao procitati da imas nekoga dobroga plasticara negdje kod pionirske doline? svidio mi se jedan spojler pa da vidim da li bi on mogao odraditi to:icon_question: nesto ovako





nx2r29.jpg


2qa1l40.jpg
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Imam imam moze pravi sve samo ne sad preko zime jer poliesteru ne odgovara ovo vrijeme :D

volio bi popricati sa njim da vidim kako i sta i kolko bi love bio:icon_question: da znam planirati:icon_question:
 
Član
nabavo sam novi spojler:icon_smile: tako da onaj predhodni prodajem ako koga interesuje ima na temi oglasi detaljno slike..a novi ovako izgleda

1zq7k8z.jpg
 
Član
evo jos koja po danu:icon_smile: (znam da sam dosadan):lol:

oro0o0.jpg


2vw6yz6.jpg



15f3vbl.jpg


danas me drot zaustavio i pita sta ti je to na svjetlima reko zastita za farove:lol:
kaze drot znas da je to zabranjeno a ja reko neznam nigdje ne pise usuti se onda mi kaze sta si to ljepio foliju na stakla reko nisam ja tako je fabricki okrenu se drot i ode:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ako ces iskreno, meni se ne svidjaju te tetovaze, tribali i pragovi, al opet tvoje auto mozes da radis sa njega sta hoces. Sa srecom u daljim radovima ;)
 
Član
Tinki je napisao(la):
Ako ces iskreno, meni se ne svidjaju te tetovaze, tribali i pragovi, al opet tvoje auto mozes da radis sa njega sta hoces. Sa srecom u daljim radovima ;)

sreca nisu prave lako se skidaju samo da me cejf prodje:lol: neka ih do proljeca do poliranja citvoga auta :icon_smile:
 
Top