clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
evo i ja da predstavim svoga limenoga ljubimca :D clio 1.2 16v 2004 god 73 000km

dajte predloge i kritike..pozzzz

33c4wfl.jpg
 
Član
samo ti nabacaj slika pa cemo onda pricati a ovaj prag mozda bi i zgledo bolje da lajsnu na vratima ofarbas u boju auta...;)
 
Član
Kako ovaj krovni spojler promjeni auto ,,steta sto nije 2 vrata al nema veze uradi lajsne u boju auta i neke druge felgice .....stavi jos slika ;)
 
Član
hvala na komentarima;)

evo jos slika...ma u glavnom mislio sam mu jos ofarbati prednja kljesta od kocnica i zadnje dobose u crveno i mislio sam postaviti mu distancere od 2cm na zadnje tockove samo pa ako ima neko iskustva oko toga da li steti autu i kako sta treba uraditi a felge sam neke kontao da mu promjenim na proljece...

ftoo7n.jpg


350ov2b.jpg


29w4hv8.jpg


jts005.jpg


spkhw4.jpg


w12q8y.jpg


idg376.jpg


30afl1t.jpg
 
Član
Kick je napisao(la):
Lijepo sređeno!

Kolko je to KS? 75?

hvala, trudim se pomalo da ga sredjujem! da 55kw 75ks al mu planiram staviti sportski filter vazduha i zadnji sportski lonac malo da ga osvjezi...
 
Kao sto rekoh pragovi fula i ofarbaj ove steke i lajsne u boju auta , a ako kljesta farbas bar uradi u boju auta isto jer crveno ti ne ide uz nju nikako
 
Član
saleee je napisao(la):
Fina jurilica samo pragovi su visak...:cool:

hvala:D neznam sta sad da radim sa pragovima..


Little Dragon je napisao(la):
Kao sto rekoh pragovi fula i ofarbaj ove steke i lajsne u boju auta , a ako kljesta farbas bar uradi u boju auta isto jer crveno ti ne ide uz nju nikako

sta cu sa ovim pragovima sad ne znam opet mi je to povala :icon_sad: , kontao sam ih ofarbati steke i lajsne al cekam da nadjem zelenu carbon foliju a ako ne nadjem ide farbanje:icon_smile: , a u pravu si za kljesta bice zelena:icon_biggrin:



Kick je napisao(la):
I još neke druge i možda veće felge i bit će super! :icon_biggrin:

trenutno su 15" sad ove na njemu sa 185-55 gumama a maximalno bi mu stavio
16"neke brock sa 195-55 gumama al na proljece tek ,al sad hocu da mu ofarbam ova kljesta i dobose i stavim na zadnje tockove distancere po 2cm, samo nikao da mi kaze malo vise o tim distancerima kolko stete za auto i dali ugrozavaju sta...i volio bi ga malo spustiti al neznam kako da li se moraju rezati amortizeri ili se moze sta uraditi na gevindama:icon_question: ako ko moze malo da mi pojasni oko toga ko se razumije i sta mu dodje jota jel to dubina felgi:icon_question:
 
Član
Druze kad budes stavljao 16" gume idu 195/45 R16 ugl nazad ima mjesta i za 205 ali naprijed ce kaciti bar na ET35 ali sve u svemu super si krenuo kao sto su ti rekli iskreno radije ofarbaj steke i lajsne u boju auta bez carbona , vec ako zelis pragove da radis radi na fazon Clia 172 ugl detalji cine cuda polako kreni , a rekao sam ti za dostance sve, sto se tice opruga nema tu rezanja jer su ti zadnje neovisne opruge tako da ni u kojem slucaju rezati ..a gewinde ima po cijeni od 500km + ..najbolja solucija uzeti opruge neke -35/40 jer kod mene su sada od -60/40 tako da moram ili skratiti amortizere ili gewinde kupovati ..ugl sta god treba tu sam slobodno pitaj ..pozz
 
Član
D_cash je napisao(la):
Druze kad budes stavljao 16" gume idu 195/45 R16 ugl nazad ima mjesta i za 205 ali naprijed ce kaciti bar na ET35 ali sve u svemu super si krenuo kao sto su ti rekli iskreno radije ofarbaj steke i lajsne u boju auta bez carbona , vec ako zelis pragove da radis radi na fazon Clia 172 ugl detalji cine cuda polako kreni , a rekao sam ti za dostance sve, sto se tice opruga nema tu rezanja jer su ti zadnje neovisne opruge tako da ni u kojem slucaju rezati ..a gewinde ima po cijeni od 500km + ..najbolja solucija uzeti opruge neke -35/40 jer kod mene su sada od -60/40 tako da moram ili skratiti amortizere ili gewinde kupovati ..ugl sta god treba tu sam slobodno pitaj ..pozz

hvala brate :cool:

zovem te uglavnom..
 
Top