clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
ArminM je napisao(la):
odlicno izgleda ovako, pun pogodak;)


hvala:icon_smile:


samky je napisao(la):
Drug super izgleda, reci mi gdje si uzimao foliju i koja je cijena, isto planiram.. Pozz

lik je iz sarajeva prodaje foliju izadje te 25km za farove samo je losa folija ja i d_cash smo se slomili dok smo je postavili posebno on ... nebi ti preporucivao ovu imas na otoci kod one nove zgrade preko puta one nove zgrade ima par radnjica uz cestu prema gradu radnja prodaje opremu za pc isto i tamo mozes naci bolju foliju izadje te 30km al je kvalitetnija i malo manje tamnije nego ova to je ona predhodna moja sto je bila imas na slikama pa pogledaj mada d_cash mi kaze da ima preko neta se uzeti pa ako budemo narucivali mozes i ti uletit sa nama:icon_smile:
 
Član
D_cash je napisao(la):
Sta si to nasao samo nemoj reci od Lagune :p il Espace.-a :D

edit

to je ovaj gornji spojler i on hvata preko doljnjega djela prednje karambolke a ovaj ispod njega je valjda za zadnju karambolku al ja sam kontao samo za prednju uzeti


14wxahg.jpg
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Jel to kod Senada ili ? AKo ima hrpu da idem u nabavku :D


neznam kako se lik zove dole je u glavnom negdje na supu ili bojink hocu da idem danas da pogledam ako hoces hajde sa mnom pa pogledaj sta te interesuje:D
 
Član
bio sam danas kod majstora i probali smo ga srisloniti da vidimo kako izgleda a majstor kaze da se moze fino odraditi da ga prekroji da prati karambolku malo sam skeptican bio po tom pitanju a spojler kao spojler je super bas fino izgleda jednostavan a naglasava doljnji dio i daje ostrinu:icon_smile:

evo par slika

dfwui8.jpg


21tq50.jpg


x243fc.jpg


evo napravio sam i 2 slike maxuz za nasega kolegu OPC zmajceka:cool: majstor kaze da je orginalan za opel astru knap stane i samo ide po 1 saraf sa unutrasnje strane blatobrana i to je to;)

rlgd92.jpg


23h1wdd.jpg



i evo jedna po danu kako je ispalo:icon_biggrin:


2zduj2g.jpg


nexp44.jpg
 
Član
lijep je lipp al bi ga morao farbati u boju auta..il trazi i dalje od lagune..a to nek dragon uzme sebi..;)
 
Član
usrat ces s ovim lipom ko sto gledam, da sam na tvom mjestu ja ga ne bih ni pokusavao stavit, to je doduse samo moje misljenje, mozda imas drugaciji stav;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja radio ebi ga nisam vidio da si zvao da idemo :D Ima dana svratit cu imali sta zanimljivo za Astru?

bolje sto nisi isao uletio sam u baru nekakvu ima 1m dubine:lol::lol: prvi put da mi je drago bilo sto mi nije spusten auto put je katastrofa

ima pragove,prednje i zadnje branike lipove i spojlere za gepek i krov :cool:





ArminM je napisao(la):
usrat ces s ovim lipom ko sto gledam, da sam na tvom mjestu ja ga ne bih ni pokusavao stavit, to je doduse samo moje misljenje, mozda imas drugaciji stav;)

ma i ja sam vise da ne stavljam nego da stavljam ima dosta posla oko njega...



soffa je napisao(la):
lijep je lipp al bi ga morao farbati u boju auta..il trazi i dalje od lagune..a to nek dragon uzme sebi..;)

ma brate lip je preljep stvarno samo kao sto sam rekao previse posla oko njega, a kakav je taj od lagune neznam za to:icon_question: jel imapuno raditi oko njega:icon_question:
 
Top