Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
Chuza je napisao(la):
Odlicni radovi malo po malo i uradi se zamisljeno.Sto se tice stopki i farbanja,ja dajem max 10 dana i pocet ce blijedit ta crvena boja bolje da si kupio onu crvenu transaparent foliju i s njom odradio ;) to je moj neki savjet ;)

Uradjene su ima 20 dana ako ne i vise ali i dalje savrseno drze i ja bih folijom radio tako sam planirao ali nisam siguran za srednji krug kako bi isplao jer pak folija ce biti rastegunta pa ako bude se rezalo moze se povuci ali nije ovo onaj obicni taransparentni malo tamniji nego sam isao uzeo bas "drecaviji" tako da i ako malo blago potamne dobor je i ako ih nisam lakirao jer je ovako super ispalo ali ako budu tamnile il slicno onda cemo popraviti mozda cak i folijom ili ponovnim farbanje +lak ..ali vidjet cemo ;)
 
Član
ma stopke su ko bonbon ispale;)(vidio uzivo) i prednja zastita je legla extra
samo jos da mu nadjes kakav fin zadnji spojler kod onoga stop svjetla i dovedes u red ta prednja svjetla i onu mrezicu napred sto si pricao i nema dalje:cool: i zoviiiiiiiii kad budes sta radio dalje :icon_smile: :123:
 
Član
@Sever1n hvala ti aa u subotu radim prednji branik ugl bice update :D bas na ovoj slici sto cu sada postaviti se vidi koliko mu treba zadnji spojler najradije bih uzeo od Sporta onaj ako ne onda cu biti zadovoljan onim kao kod tebe ali i to cemo ubrzo nekada
@G@GY hvala ti trudim se radimo sa stilom :D

i evo jedna slka od danas stavio 16" i izasao da malo slikam ugl dok obradim ostale slike evo jedna ;)
dsc02vvvvvvv778.jpg
 
Član
perfektne felge za njega:icon_smile:

e tu e cekam:lol: da uradis prednju karambolku sto s mi pricao:icon_smile:
volio bi doci al jbg radim sutra:icon_sad: vajda ces kad zavrsis sutra to naletit do garaze kod mene:cool: i da ga malo uslikamo:icon_biggrin:
 
Član
Evo update koji sam obecao ugl uradjen je i prednji branik tj stavljena je mrezica od ABS plastike ugl ispalo je predobro slucajno je izeltio prednji branik od donora kada sam izmjerio ugl odgovara bukvalno kao da je pravljeno za njega bice i za to slika :D
dsc02766h.jpg

dsc02769bj.jpg

dsc02771km.jpg

dsc02772gu.jpg

dsc02776m.jpg

dsc02777st.jpg

dsc02796d.jpg

dsc02800un.jpg


Kada sam slikao ne nadano se jedan maleni ubacio u kadar tako da evo i jedna slika malo obradjena ;)
dsc02801s.jpg
 
Član
like it!!!:icon_biggrin:

prejako je ispalo i monogo je ljepsi sa onom maskom napred sto si ugradio i jos samo onaj zadnji da uzmes spojler:icon_mad:

:123:
 
Član
Ovako lijepi komentari ti daju neki podstrek da bude jos bolje i bolje, hvala na lijepim komentarima i ako vise cijenim iskrenu kritiku ali :D
@Benny ovaj audi mi je od druga ima garazu ovdje ime SanchoW12 ugl uadi R5 2.5 tdi uradjen sve kompletno unutrasnjost od A6 2002 god steta sto je prestao da ubacuje slike ali valjda pocne ponovo ;)
 
Top