Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
Evo ga napokon sam docekao svoje prvo auto tj. Clio .. koji je kraj 2002 god , prva registracija je u 2003 ...uveyen je iy njemacke... motor je 1.2 al 16v >D ima 75 ks ...presao je 85000 km...u extra je stanju i veoma je ocuvan... ima fin paket opreme od abs ..maglenki ..klime..alu felge ...4x airbaga... i ostalih sitnica... :icon_smile:

imam nekakvih problema sa aparatom tako da ce slike biti do veceras gotove..zzooopp
 
Član
Da dignem prasinu sa ove svoje teme.. vise puta odgadjao da pocnem updateovati garazu sve zbog ljenosti ali uspio sam nekako :D

Uradjeno dosta stvari na autu , milion nekih sitnica i kombinacija ali u kratko
Stavljeni xenoni 6k
Ofarbane sve lajsne i karambolke u boju auta
Retrovizori bili presvuceni u Carbon ali sada su u Black piano
Unutrasnjost presvucena Carbonom( srednji dio instrumentalke ,lajsne , ventilacijski otvori..)
Promjenjeno osvjetljenje na Satu iz dosadne narandzaste u LED bijelu , i sredisnji sat iz narandzaste u plavo bijelu, U plafonsku rasvjetu ubaceno 4x plocice smd dioda .
Od muzike tu je bio Sony 1300w i pojacalo Hifonics NX400 , kablovi Renegrade 20mm2 ( trenutno ostao woofer)
U medjuvremenu kupljene celicne 14" aa svoje alu 14 prodao.
Tada je stiglo nesto dugo ocekivano OZ supeturismo 16" sa gumama 195/45 na 7 /2 jota
Uradjene stopke da radi zadnja pozicija i u maglenjacima zadnjim
i jos dosta stvari je uradjeno ali trenutno mi ne pada dosta toga na pamet ali bice slike i novi update ubrzo..
Planirano ..krovni spojler od Sporta , Jap style lonac, Opruge -35/40 , ovih dana farbam steke u boju ,Kozni volan al fabricki necu da preslvacim svoj..
nabavljeni alu distanceri od 2 cm za zadnje felge ali sam trenutno u potraznji dugih sarafa
Ukratko to bi bilo to vremenom ce dolaziti neke nove ideje i kombinacije :icon_biggrin:
slijedi par slika pa prosudite ..ocekujem pohvale ali i kritike :icon_win

Jedna od prije mjesec


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

trenutno stanje sa venom show'a


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
:cool: jako lijepo izgleda,nabaci jos koju sliku (sa boka i unutrasnjosti)pa da vidimo kako je sve ispalo:cool:
 
Član
jest vala drug, stavi jos koju sliku da se sve fino vidi, sta si se stisno :icon_biggrin: super ti je clio, samo naprijed ;)
 
Član
svaka cast druze, auto je prelijepo, samo daj jos slika ;)
mislim da sam te vidio neki dan u brijescu, na onoj raskrsnici skreces lijevo prema vizi(stupu) :icon_smile: nazad sa stikerom haters.. ja iza tebe bio, stao i gledam felge, vake su :cool:
 
Član
@bayrich aa flege sam trazio duze vremena tj zelio sam neke Racing felge ii naletio sam na ove OZ superturismo tako da sam zadovoljan...
@samky jos da se sjetim kad sam prolazi tu jer samo vozim gore dole.. aa hvala na lijepim komentarima .. ubrzo ce slike jer ih imam i previse ..sada ispiti bili pa se nije imalo vremena ali cu redovno updetovati garazu ..hvala jos jednom svima:cool::cool:
 
Član
Evo par novih slika nisu nove al eto imaju mjesec u medjuvremenu uradjeno par novih detalja ali veceras bi to trebao updateovat dok slike na racunar prebacim..
Par slika sa clanom BHT SanchoW12
80408862.jpg

Shot at 2012-08-01
68869269.jpg

Shot at 2012-08-01
Ne davno imao sam manji udes tj jedan ciko me zakacio tako da je zadnji branik ofarban i prelakiran ponovo tako da vec neko vrijeme cekam naplatu osiguranja tako da ce ponovo biti nekih radova ali ovaj put malo vecih trebalo bi da slijede opruge -45 i jap style lonac i ovih dana idem uzeti krovni spojler od bolje opreme dynamique tj ona siri spojler tako da ce bit update ubrzo..:cool::cool:
 
Top