Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
Uložio si kvalitetnog truda i rezultat se vidi svaka čast Blicao sam ti neki dan na tranzitu ;)
 
Član
Hvala Niksa puno, uvijek ima radova ovo je tek mali dio aBd imam jos dosta planova na porljece aBd se svi ispune samo Boze zdravlja i para :D ..aa skontao sam da je neko blicao ali nisam znao da si ti ;);)
 
Član
svidja mi se pravo jos mu lip na branik kakav staviti da se ukomponuje sa farovima i zastitom...;)
 
Član
@corradoM brate hvala :D :D
@soffa ima lip svoj fabricki i jedan je od dubljih nego kao kod ostalih auta i ako sam razmisljao da stavim od Lagune front lip ali to ako izleti ugl ne bih stvljao neki plici od svog ili jedino od RS-a ali on je dosta plitak ali sve u ssvemu razmisljam ima vremena aa evo jedna slika kako to izgleda na CRX tj front lip od lagune ;)
 
Član
ej drug ako uspijes nac lip od espace-a trice, ekstra izgleda pogledaj malo na netu slike vidjet ces. ja sebi isto trazim ali nema ga po odpadima bas je rijedak.
 
Član
Uh svidja mi se i od lagune je lijep ali ovaj definitivno je bolji od Espace-a znam jednog gospodina sto ga vozi ugl srevisira auto kod mog druga sad ako ga proda ali nezz jesi li ti gledao u ovlastenom sigurno je paprena cijena ali treba pogledati ili mozda nekad kad se bude islo u hercegovinu ima par velikih otpada pa pogledati..;)
 
Član
nisam iskreno da ti kazem ni gledao kod ovlastenog jer kao sto kazes garant je cijena paprena, ja sam molio jednog covjeka na piku da skine sa espace kojeg prodaje i da mi proda lip, al samo mi je odgovorio sa "sine jesil ti normalan cuj da odvalim dio karambolke" :lol: u glavnom eto ako nadjes negdje uzimaj ga odma, jer je bas nekako taman, ima one skrge kao kod lagune a jos je dublji. :cool:
 
Član
Evo nasao sam ja vec na pik.ba ali samo u kompletu sa prednjim branikom ali svidja mi se sto je dubilji od laguninog ali nije ni od lagune los ako ne izleti ovaj od Espace.a ..pozz
 
Član
uuu zar me to neko vec kopira :p Nisam bio ja cijeli dan u nekakvim obavezama tako da se nisam puno ni vozao;)
 
Član
extra clio. hoces li sta raditi na motoru? vanjski izgled je gori zemlja i iskreno ne bih nista vise dodaovao jer je kulturno uradjeno :)
 
Član
Sto se tice motora osim sto mu je uradjena generalka nekad u aprilu tj veliki servis ulozeno pa skoro 900 km sa svim tj + majstor tako da sam sto se tice toga zadovoljan , rado bih volio dici snagu motora ali ipak je atmosferac i da cip uradis nece to nista drasticno biti ,i da uklonjen je fabricki panel vazduha i uradjen je novi metalni + gljiva ima dosta dublji zvuk na proljece planiram uzeti KN gljivu i da upotpunim to .. a sto se tice vanjskog izgleda uvijek ima jos planiram uskoro raditi preko zime Zadnji branik od Clia 182 ili RS ,puno je zelja i misljenja sve zavisi ako posluzi zdravlje i novac ;)
 
Član
Od zadnjeg update sam uradio jos dosta sitnica od unutrasnjosti Black pianno folijom , Zamjena sociva i full reparacija farova, postavljena morimoto mini sociva, i uradjen front grill izmedju maglenki evo par slikica od farova , slike nisu nekog kvaliteta ali sve to fino poslikam dok ispiti prodju ;)


Razlika izmedju OEM sociva i Morimoto mini , bilo je stvarno dsota posla a tezii dio je bio pravljenje novih nosaca za sociva ali sam to sve fino sredio tako da je na kraju sve super ispalo kako sam i planirao ..
slika0122.jpg

slika0124.jpg

slika0123h.jpg

slika0125.jpg

slika0127.jpg

Na kraju je bio Full poliranje i iznutra i s vana sa 3M pastom za poliranje plasticnih dijelova koja je stvarno vrh uradio sam par farova sa njom i stvarno se pokazala kao best buy do sada
slika0128.jpg

slika0129.jpg

I na kraju sve spojeno i zalijepljeno i ostavljeno da se osusi
slika0126f.jpg

postavljeni xenoni i kupljene kod Ede nove sijalice H1 i na kraju ustimano
da napomenem namjerno sam ostavio desni far da malo baca vise ono kako bi po propisu trebalo nisam zelio strogu horizontalu evo jedna slika kako svijetle na kraju s tim da moram pohvaliti Morimoto da stvarno ima savrsen Cut off i plus duga svijetla su fenomenalna sve moguce preporuke za iste .. toliko od mene uskro cu ostale radove update-ovati ..;)
slika0145p.jpg
 
Top