Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
Nakon krace pauze nastavljamo ima dosta materijala al lijenost i dalje ne da mira :p
U zadnjih mjesec dana uradjeno stvarno dosta stvari
1 Ofarbane steke u boju auta
2 Farovi od Sporta cija je unutrasnjost farbana tako da nije Oem ali u planu su mi bixenon sociva dok se finansije poprave
3 Zmigavci iz Ofarbanih crnh u Orginalne sive blago zatamnjeni iznutra
4 Stopke full led trenuntno stanje je light black stopki i ako su chrom ali uskoro ih radim u nesto na fazon Oem tj bice slika
5 Stavljene opruge 60/40
6 Naljepnica Renault F1 team
7 Novi Cd player Pioneer 6900ub u planu je da se piprema muzika za proljece vjerovatno ako finansije dozvole nesto za takmicenja ali ne nesto extrem nego do nekih 700-800 stoja sve..
Farovi su bili stvarno zapusteni steta sto nisam slikao prije poliranja ali evo ima nesto tokom i na kraju ugl 3M polir pasta za plastiku tj farove za rucno poliranje cini cuda .. evo par slika pa svi komentari i sugestije dobrodosli ;)

Farovi-










Auto








i Slike stopki ovih dana ce biti u ovakom izdanju ugl kod mene je tenutno Chrom + light black verzija njih ..razmisljao sam da li da radim sa folijom ili transparentnim +bezboji lak ugl vidjet cemo kako ce izgledati ubrzo ce biti novi update ..od stopki i imam u planu da radim prednji branik da ukinem lajsnu ugl da idem na R.S look ali o tome sledeci put ;);)
 
u jbt moram i ja svoje farove raditi a nikako da se nakanim mislio sam da to nemoze toliko pomoci kad se ispolira a clianer vrH :cool:
 
Član
Hvala druze samo kazem steta sto nemam slike prije poliranja fkt zaboravio da slika ugl par drugova mi je reklo da je to ne moguce ispoliratti jer su bili bas izgrebani , krenuo sa 800ali morao sam sve ispocetka sa 600 pa prema gore do 2000 pa onda polir pasta 3M i eto ih kao novi.. ;)
 
Član
Ukusno izgleda autic, farovi, decentni stiker, felge, sve je predobro ukomponovano! ;)
meni je ovo jedan od apsolutnih favorita kada je u pitanju francuz.
 
Legend
prelijep clio druze , svidja mi se u kom pravcu ides , felge su sjele super , radukanja malo oko njega i stvarno super izgleda ,...samo naprijed ovako uredno i ovim kvalitetom ;)
 
Član
extra ti auto drug ispalo.. nekako mi slabo svijetli kroz tu lecu ili je to samo do slike.. kakva ti je vidljivost??
 
Član
Dezz Eness i ostali hvala puno na komentarima trudim se polako radim ali da valja ugl bice ponovo update danas sam postavio motorice na farove tako da sada mogu regulisati snop svjetla ..i cijeli dan oko prenjeg branika radim.. sutra bi trebao ici na farbanje pa sklapanje takodjer, slike vjerovatno u petak..
Elmir lece su inace za D2S xenon ali to je skinuto sa farova ugl trenunto je na H7 6000k iskreno nisam zadovoljan jacinom i kolicinom svjetla i ako je cut off sociva perfektan ali nije to to.. cim mi se popravi malo finansijska situacija (inace student :D) ide Bixenon sociva ili morimoto ili od Lige ugl bice to kako treba ubrzo .. pozz i hvala svima na lijepim komentarima ;);)
 
Član
Jeste druze sa zeminog clia su farovi ugl sledeca stvar sto radim je definitivno zamjena sociva tj stavljam Bixenone h7..i to ce uskroo biti jer ne davno mi je bila registracija tako da moram malo da se strpim ugl miruje do proljeca sa radovima osim vjerovatno ako mi bude odgovarao Sat sa displejem tj od Clia 2004/05 ici ce zamjena i to je to a na proljece spremam nesto veliko :D tako da nadam se da ce finansije dozvoliti sve to ugl aBD ;) ii sad ce update jer nisam odavno :D

Uradjeno jos dosta nekih stvari ugl ..da krenemo polako
Prednji branik je radjen uklonjena je lajsna izmedju maglenki pa su zakrpljene rupe od rezova odaradjena ofarbana sto se vidi na slikama
13627218.jpg

72133441.jpg

60425623.jpg

33224633.jpg

89975256.jpg

63503025.jpg

U planu je uraditi ovaj dio sa mrezicom ali u potrazi sam za istom ali u kockastom sablonu ugl cilj mi je na faozn sporta ali iskemijat cemo nesto branik nije ofarban u komori vec sam ga uradio kod druga na kompresoru ali na proljece ce ici kada sve zavrsim na lakiranje jer imam u planu nesto i sa zadnjim kemijati pa da sve zajedno ide na farbanje ..
Uzeo sam Bra ili zastitu za haubu od kolege Sever1na sa foruma nesto smo odradili ali smo se i lako dogovorili ali dobra stvar i ako sam na pocetku bio sumnjicav kako ce biti ali nije lose tako da super stvar vjerovatno ce na proljece biti out sada sluzi kao zastita od zime :D
86796735.jpg

I na kraju slika stopki , bile su blago zatamnjene tj crne ali sam ih ocistiopa ispolirao pa onda na farbanje jer mi je zelja da budu skoro pa OEM jer ne volim neke aftermarket stvari, uradjene su tarnsparentnim crvenim sprejem i fkt su ispale fenomenalno nema nigdje niti jedne greskice kao da su takve kupljene :D tako je kad radis za sebe uvijek mora biti najbolje :D
27280946.jpg

i nakon farbanja
83163829.jpg
 
Član
Odlicni radovi malo po malo i uradi se zamisljeno.Sto se tice stopki i farbanja,ja dajem max 10 dana i pocet ce blijedit ta crvena boja bolje da si kupio onu crvenu transaparent foliju i s njom odradio ;) to je moj neki savjet ;)
 
Top