Civic GSR

Civic GSR

Član
RE: Civic EG9 B18c_

@all

Hvala

Felge sam pokusao namontirati, medjutim su mi matice presiroke za felge, moram nabaviti one malo tanje, a duze.. ako ko zna gdje ima nek mi napise. Bio bih zahvalan.. :)
 
Administrator
RE: Civic EG9 B18c_

svaka cast, samo radi

matice - ebay ja nisam ovde uspio naci
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

heh.. nije valjda samire da u ovoj nasoj bogatoj drzavi toga nema...
valja mi to uganjati, ako mislim ove japanke na noge...:icon_smile:
 
RE: Civic EG9 B18c_

extra auto i odlican projekat :cool:
samo jos da dodam, imao sam i ja istih problema, tj imam ih i sad po pitanju tih matica...sretno u potrazi matica, da ih nadjes pa da vidimo kako ce izgledati japanke od 17 cola ;)
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

nermin suljagic je napisao(la):
Samo naprijed druze,ako bude ono sto si pricao ,bit ce puno tuznih faca u retrovizoru ;)

eh kad ti prodjem ispod pendzera... http://www.youtube.com/watch?v=4qgN1aVvPkE
 
Administrator
RE: Civic EG9 B18c_

Aditas je napisao(la):
heh.. nije valjda samire da u ovoj nasoj bogatoj drzavi toga nema...
valja mi to uganjati, ako mislim ove japanke na noge...:icon_smile:
tesko da ovde nadjes, a da pravis previse rizicno a i ne isplati se
kod tebe je m12x1.5 pokusaj u toyotinom ili ford servisu
preko ebaya su s dostavom 100-150KM
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Adi nek je sa srećom projekt je drama... ;)

Jel ti daleko kalifornija? :icon_smile:

http://www.procivic.com/index.php?car_sub_model=4+Door+Sedan&car_year=1997&reset_car_type=0&cPath=72_157&main_page=index
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

selva je napisao(la):
Adi nek je sa srećom projekt je drama... ;)

Jel ti daleko kalifornija? :icon_smile:

http://www.procivic.com/index.php?car_sub_model=4+Door+Sedan&car_year=1997&reset_car_type=0&cPath=72_157&main_page=index

Hvala hvala...
Predaleko moj Selva, predaleko... valja mi cekat pa mozda i nadjem u Hr. ko zna.
Momak iz Rijeke je prodavao BLOX-ove... za 350kn...
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Nije to skupo možda ti je to najbolje, ja ti imam viška one obične ako hoćeš mogu ti dati pa brusi ako hoćeš ivice ;) ali to je više moj stil hehehe...
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Eh..
jos samo malo, imali smo nekih prirodnih prepreka pa nismo obavili ugradnju do cetvrtka, tj. danas. Ostavljamo sve do iduce sedmice, a sto se tice auta, ja sam uzeo sanirati dio po dio karoserije, pa dok ne dodje motor cicam lagano...

Sto se tice same ugradnje, ima nekih sitnica koje se moraju obaviti poslije, a to je atest, izmjena saobracajne i registracija sa b18c4 motorom u papirima. :)
Eh onda tek kad sve legalno obavim, idem do Erca u Hr na valjke da se vrsi mapiranje, jer mi to nalaze garancija na motor i ugradnja. Do tada ce biti na base mapi sa P30 ECU, i moci cu ga vrtiti samo do 6000rpm!

Sve u svemu, yet to come... uskoro ce prodisati.... :D

.nOKe je napisao(la):
jedva cekam da bude gotova, da je probam :D:D

sretno sa radovima druze ;)

Malo ces mi pomoci oko one led rasvjete... ali kad dodjem s njom u Sarajevo... :)
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

ocel eto vise,svaki put kada unidjem u japansku garazu prvo kod tebe ,pa onda kod ostalih;)
 
Top