Civic GSR

Civic GSR

Član
RE: Civic EG9 B18c_

audi sc je napisao(la):
ocel eto vise,svaki put kada unidjem u japansku garazu prvo kod tebe ,pa onda kod ostalih;)

heheh.. motor je spreman, vjeruj mi, ne mozes biti nestrpljiviji od mene..:)
uskoro ce biti i ugradnja.. samo da se uskladimo, jer ima dosta posla i oko papira i granice itd. Ne bih da krene iz Zagreba ovamo, a kada stigne da skontamo da nesto fali... ;)

.nOKe je napisao(la):
samo se javi druze, da pijemo kafu
nismo odavno svakako :cool:

vazi...:icon_smile:
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Hoce li i tvoja ici 0 na sat ko i ona iz klipa ? :icon_smile:

Svaka cast na autu i projektu, a jel sa svakim Kosei problem sa sarafima ili samo neke ?

A matica imas ih pun ebay samo da znas :D
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

menjic je napisao(la):
Hoce li i tvoja ici 0 na sat ko i ona iz klipa ? :icon_smile:

Svaka cast na autu i projektu, a jel sa svakim Kosei problem sa sarafima ili samo neke ?

A matica imas ih pun ebay samo da znas :D

Nije problem u maticama, problem je u kratkim navojima, ne hvataju matice... Evo dao ih u prodaju, valjda neke slicne nalete...:icon_cry:

A koliko ce ici... heh, jos ne znam, znam da ce biti brze od stock ITR, jer po nekoj procjeni cemo izvuci cca izmedju 200 i 220KS.
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

menjic je napisao(la):
Kakvu prodaju, stani, polako, koliko kostaju koje su rupe ? :D

Ja sam ih stavio da se prodaju za 700KM sa sarafima... a dao bi ih za 650KM... jer sam ih toliko i platio. A rupe su brate 4x100 i 4x114,3 ET35 7,5J.. :D
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Sto ne kupiste K1 :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Sad bi se ja usrecio :D
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Meni ove bacaju na ep3 type r enkei felge, zato sam ih kupio.... zbog duplih krakova i falca.. k1 je skoz drugaciji..:)

mario05 je napisao(la):
stvarno nemamo srece sa koseicama..:icon_sad:

Jbga.... nazalost nemamo...:icon_sad:
 
Član
addo je napisao(la):

I ja jedva cekam.... sutra ugradnja, a onda kad se rijese papiri i registruje auto, picim u sloveniju na valjke da to sve fino zaokruzimo. Tamo me ceka ostatak magije... hytech orginalna grana itd....
Jedina mala izmjena spec-a je to sto su stavljeni bolji klipovi b16b :icon_smile:
 
Član
Aditas je napisao(la):
addo je napisao(la):

I ja jedva cekam.... sutra ugradnja, a onda kad se rijese papiri i registruje auto, picim u sloveniju na valjke da to sve fino zaokruzimo. Tamo me ceka ostatak magije... hytech orginalna grana itd....
Jedina mala izmjena spec-a je to sto su stavljeni bolji klipovi b16b :icon_smile:

A sto bas u Sloveniju ?

Koliko to kosta tamo ?
 
Član
menjic je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
addo je napisao(la):

I ja jedva cekam.... sutra ugradnja, a onda kad se rijese papiri i registruje auto, picim u sloveniju na valjke da to sve fino zaokruzimo. Tamo me ceka ostatak magije... hytech orginalna grana itd....
Jedina mala izmjena spec-a je to sto su stavljeni bolji klipovi b16b :icon_smile:

A sto bas u Sloveniju ?

Koliko to kosta tamo ?

Nije bitno koliko kosta,to mi je obuhvaceno cijenom motora a podlijeze mi garanciji na motor, tako da to moram tamo obaviti ako zelim garanciju.
 
Top