Civic GSR

Civic GSR

Član
RE: Civic EG9

Imao sam i ja ovaki sedan kod mene bio 1.5 16v al je išla... kako će tek to tvoje kad završiš :cool:
 
Član
RE: Civic EG9

Trozic je napisao(la):
Imao sam i ja ovaki sedan kod mene bio 1.5 16v al je išla... kako će tek to tvoje kad završiš :cool:

Ma poprilicno su lagani za sedana, B16ka je top motor za nju kao porodicno auto..
sa b18kom, pogotovo c,c5,c6... auto ce potvrdjeno ici niskih 14sec., a nasao sam link gdje je lik na ovaj stock motor imao nitro shot od 50KS, i vozio 13,5 sec sa reakcijom 0.6... odlicno vrijeme za daily drive :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Civic EG9

malo je reci odlicno:cool: mislim i na auto i na to vrijeme sto planiras:cool:
ova linija mi se opasno sviđa,stvarno me zanima sam kraj projekta,mada tomu konkretnog kraja nema,al manje vise:cool:
a i onog civica skoro dzabe dajes,nema po švabskoj po onim cijenama:icon_sad:
 
Član
RE: Civic EG9

CoL3 je napisao(la):
malo je reci odlicno:cool: mislim i na auto i na to vrijeme sto planiras:cool:
ova linija mi se opasno sviđa,stvarno me zanima sam kraj projekta,mada tomu konkretnog kraja nema,al manje vise:cool:
a i onog civica skoro dzabe dajes,nema po švabskoj po onim cijenama:icon_sad:

hehe.. jbga, ja ga spustim da se proda jer mi treba kesh za motor, a onda mi neko dodje i pita zadnja za kes, ja kazem 8700KM a on kaze uuuu, puuunooo. Drugi pitaju, a zasto je tako jeftino... sta mu fali? itd...

sto se tice linije auta, lijepo je ovako al uzivo je puno ljepse ... bas ima onu bad ass guzu... enterijerski mi se pravo svidja podjeljenost zadnje klupe na samo dvije skoljke, sa srednjom konzolom pogodnom za recimo NOS bocu..:))
 
Član
RE: Civic EG9

izvini kako planiras onaj clean look pod haubom...oduvijek me zanimalo sta,kako ...se to radi???
 
Član
RE: Civic EG9

memi je napisao(la):
izvini kako planiras onaj clean look pod haubom...oduvijek me zanimalo sta,kako ...se to radi???

izmjestanje akumulatora negdje u gepek, kutija sa osiguracima se prebacuje iza firewalla sa unutrasnje strane auta a instalaciju od svjetala i ostalih stvari> otpletes i ispletes kao jednu veliku pletenicu, te je pozicioniras izmedju blatobrana i stijenke motornog prostora ( najbolje u buzir jedan ), a tamo gdje ti je potrebno izvuci instalaciju radi prikljucaka busis rupu... sve rupice koje ti ostanu zatvaras ili varenjem ili zakitujes.... ukratko... :icon_smile:
 
Legend
RE: Civic EG9

ne znam zasto, ali mi se nikako ne svidja ovaj "shaved" look ispod haube..
vise bih volio da ide na OEM look..
ne razumijem se previse u taj JDM style koji se sada fura, ali mi se ovo nikako ne uklapa u to sto sam do sada gledao..

kako god, pratim projekat i jedva cekam da nesto izleti.. a sto se auta tice, zaganjat cemo nesto.. prodat ce se to ubrzo, samo da oce ova kriza proci vise u pm !!
 
Član
RE: Civic EG9

Ma naravno da svako ima svoje misljenje...
ja ganjam ovako nesto... a za to mi treba clean tucked prostor..
IMG_6696.jpg
 
Član
RE: Civic EG9

kao sto i prije mene napisase ,sa zadovoljstvom cu pratiti ovaj projekat
i da imas vise srece sa svojom hondom,nego ja sa svojom...
 
Član
RE: Civic EG9

audi sc je napisao(la):
kao sto i prije mene napisase ,sa zadovoljstvom cu pratiti ovaj projekat
i da imas vise srece sa svojom hondom,nego ja sa svojom...

samo tvoja je bila lijepaaa druze, coupe zar ne?
hvala drug..;)
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

Kupljen motor: B18 franky, sa LSDom ... kompletan spec. uskoro..
u autu je krajem ovog / pocetkom nadolazeceg mjeseca... dok prodje procedura carine, atesta itd.

Kupljene i felge: Kosei Racing K7




felge idu u zlatni ton..
 
Član
RE: Civic EG9 B18c_

opaaaa, opasno se krenulo,svaka cast,, bit ce fino pratiti nastavak radova
 
Top