Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Hondica je super, ovaj model i jest najljepsi...
evo od mene jedan vhunski primjerak, za malo inspiracije ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

odlična,imo sam taku samo sedan,šteta što utebe nije 1.5 16V 90ks sa tim motorm leti ;)
nemoj plastike na nju samo dobije ružan oblik auto ,dovoljno su joj neke felne i spusštanje,



ova je premoćna al mi se više sviđa bez ovi pragova i prednjeg lipa
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

da je moja samo bih joj ovo uradio
civic2h.jpg

samo felge sa vecim falcom nazad,to sam brzinski uradio:D
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ovo je super... kad saberem sta love, uzimam felge... svidjaju mi se ove "jelenov rog"... i necu nesta previse stavljat.. samo cu stakla potamnit, al tamnu foliju stavit. felge, i spustit je...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ljep primjerak cuvaj to! Bas mi se svidja laganica felgice pa polako! Pozz
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

evo jos par slika....auto i ja... i prerada yamahe... (od nekog lika)... i model honde civic iz 2004.g. type R....
PoZZ
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

evo i po drugi put da kazem da je honda extra a ima kod nas jedna ovakva cak je i boja ista ko u tebe(tirkizno plava) inace gotivim i ovu al onu tipu posle tvoje volim jos vise i planiram uskoro da je kupim:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

i to je super model., ustvari sve su honde super... navodno ce moc uvoz auta starih do 10g... pa molo sacekaj.. bolje ti je iz njemacke dovuc... evo pogledaj ovu:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=114573250&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
i to je super model., ustvari sve su honde super... navodno ce moc uvoz auta starih do 10g... pa molo sacekaj.. bolje ti je iz njemacke dovuc... evo pogledaj ovu:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=114573250&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1

ova je bas ocuvana,tako sam i mislio samo sto se jos ne zna dal je taj zakon vec u primjeni,ako bude vec u toku ove godine onda cu moci ugrabiti '99 god i malo jeftinije proci, a u pravu si da su sve honde dobre:cool::icon_biggrin:;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

hondica je bombona, odlicna podloga, samo je nemoj upropastiti, ja sam za clean look.
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Meze li mi netko pomoc?? neznam koje felge da gledam za ovu moju hondu, 15, ili 16?? koe bi joj stajale???
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

16 uvijek lijepse izgledaju,ali mislim da ti je dovoljno 15 i za udobnost,a i za izgled:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top