Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
al mora biti neki neutralan "fan", i ne znam kako cemo izabrati samo 1 obzirom na veliku koncentraciju talenta i iskustva na ovom forumu ;)

i obavezno da ta Vangina muzika svira u pozadini dok on vozi, nesto kao Stig :D
 
Član
-Suki- je napisao(la):
kaze baba Vanga

Konacno ce doci dan, sudnji dan, dan kad ce stati sve zla i nedjela koja je cinio Chris Harris.
2013-te na petak 13-ti ce clan sa BHT-a smjeniti ga i ponosno zauzeti njegovo mjesto i ocjenjivati aute sa puno profesionalnijim stavom.

e sad u pozadini dok je baba vanga to govorila je svirala neka strasna muzika, stvarno nezzz ko je izvođac.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Vele da je RS3 samo prvi krug bio brzi od BMW-a, drugi krug je bio sporiji za sekundu, naredni za 0.8.

Razlog, pojeo je prednje gume jako brzo, evo i jedna sliba, koju ne vidite na videu...

d7Lne4DB.jpg


MTR cool prica, poznato mi je to. Mozda ima tu i vise do auta nego ti mislis. Imao slicnu situaciju sa A6, lik je klizao po 2 metra njuskom, dok Saxo jos nije ni pomisljao na to. Ja mogao kroz istu krivinu 15-ak km/h brze proci. A bilo je rijeci o liku koji stvarno zna vozit, jer se bavio autosportom.
 
Član
MTR cool prica, poznato mi je to. Mozda ima tu i vise do auta nego ti mislis. Imao slicnu situaciju sa A6, lik je klizao po 2 metra njuskom, dok Saxo jos nije ni pomisljao na to. Ja mogao kroz istu krivinu 15-ak km/h brze proci. A bilo je rijeci o liku koji stvarno zna vozit, jer se bavio autosportom.
[/quote]

Boki možda je to kod tebe nissan GTR a ne saxo, samo ti niko nije rekao :)
pričaš strašne gluposti, audi A6 leži savršeno i ako ima bar solidne gume nema šanse da mu prednji kraj prokliže, uvijek će prije zadnji kraj proklizati, a i to je na krajnjim granicama...
pusti se interneta, evo kad budeš raspoložen provozaću te ja u audiju pa nam onda reci svoje mišljenje ;)
 
Član
sve sav razumijem ali bokiju pricati da ne zna voziti i o autima je isto sukiju pricati o bmw E30 :123:
 
Član
pa nije valjda i BMW upitan, mislim da smo se svi složili da BMW ima odličan ovjes, ovdje se audi grdi i pljuje.
ja vozim audija S-line i nikad mi nije proklizao prednji kraj, auto ima odličan ovjes stvarno, ali možda ja to ne vozim dovoljno extremno pa me to baš interesuje :icon_smile:
Boki bez uvrede molim te, volio bih da se provozaš u mom autu ili da ga i sam provozaš pa da vidiš koliko su ti tačni ti podaci...
 
Član
Vjerovatno onda ne vozis dovoljno ekstremno kako si rekao, ili se moras provozati u GT-Ru, pardon VTS-u, da vidis sta je auto koji ne podupravlja :icon_biggrin:

A vozio sam ja brojne Audije, cak i S-lineove, i taj S-line ovjes je po meni katastrofa, najlosiji sportski ovjes koji sam probao. Bar kad su nase ceste upitanju. Vjerujem da na skoro idealnim njemackim cestama to OK funkcionira, ovdje nikako. Ali na to se skoro svi zale, tako nisam jedini.
 
Član
Šta ti Boki znaš , kad budeš vozio nešto jače od 88KW ,onda se javi , vidim da ti je u glavi samo taj sepet od 1.6L

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Vjerovatno onda ne vozis dovoljno ekstremno kako si rekao, ili se moras provozati u GT-Ru, pardon VTS-u, da vidis sta je auto koji ne podupravlja :icon_biggrin:

A vozio sam ja brojne Audije, cak i S-lineove, i taj S-line ovjes je po meni katastrofa, najlosiji sportski ovjes koji sam probao. Bar kad su nase ceste upitanju. Vjerujem da na skoro idealnim njemackim cestama to OK funkcionira, ovdje nikako. Ali na to se skoro svi zale, tako nisam jedini.

Jao Boki, nemrem bolivit :lol:
 
Član
ma bravo Boki, stvarno si uvijek bio jak na riječima, ali nekako kada se pređe na cestu uvijek dobiješ po guzovima :icon_smile:
hajd da mi skratimo ovu temu, vidim da lupetaš gluposti kao i inače, kad budeš htio tvoj "F1 bolid" protiv mog katastrofalnog audija, biraj cestu i kreni prvi, ako treba i pare da stavimo a može i bez, kako god ti hoćeš...
sad će se par ovih pušikuraca nešto smijati, ali ja sam ozbiljan, malo da te edukujem, jer ne sjećam te se kao nekog extremnog vozača koliko se hvališ.
reci kad i gdje ;)
 
Top