Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
Understeer :lol: Ne kontam Audijevu logiku, i prednje gume su prosirili i jos vise pogorsali stvar. Steta sto nije jos malo pricekao pa napravio usporedbu 135i xDrive vs Audi RS3. Vjerujem da tad Audi ne bi imao nijednu prednost, osim mozda motora i izgleda...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Understeer :lol: Ne kontam Audijevu logiku, i prednje gume su prosirili i jos vise pogorsali stvar. Steta sto nije jos malo pricekao pa napravio usporedbu 135i xDrive vs Audi RS3. Vjerujem da tad Audi ne bi imao nijednu prednost, osim mozda motora i izgleda...

To je samo zato što su odlučili na prastaroj platformi staroj 8god napraviti RS model, na žalost to je snosilo posljedice.... kao što je Under.....

A opet bi rađe podnio malo Undera i riješio to sa after market suspenzijom nego gledo onu rugobu od BMW-a, zabavno auto, solidan motor, dobar odaziv volan, al izgleda kao nešto što je kroner ispovraćao :/

TT RS, gotovo da nema UN, kao ni S3 novi, S4 itd....al ova šasija je velika prošlost :/

I Cris je zločast, na kraju na Dragu je RS pogodio hit limier na 250, a bmw je imao opcijski na 280. Eh pravednosti.
 
ma sere ovaj dosta za Audija, nista mu ne odgovara a BMW je odlican...
svaka cast BMW-u al ja ne bi mogo slusat onoliku buku u autu koje masno platim, to mogu i u kakvom mk1 ili mk2 golfu
 
Legend
u detalj je to Chris odradio i ispricao ,....
bolji je bimer kad ovako covjek ide u detalj, al zanemarive su to sitnice ako ces koristiti jedan od ova 2 auta u normalnim okolnostima i prometu , staza je nesto drugo ...
oba su mi wow , al audi je bar ljepsi u svakom pogledu od ove bimerove odvratne guzice :lol:
 
VR6Boki je napisao(la):
Understeer :lol: Ne kontam Audijevu logiku, i prednje gume su prosirili i jos vise pogorsali stvar. Steta sto nije jos malo pricekao pa napravio usporedbu 135i xDrive vs Audi RS3. Vjerujem da tad Audi ne bi imao nijednu prednost, osim mozda motora i izgleda...

Novi S3 ce biti izravni konkurent BMWu 135 xi, oba su iz nove generacije
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Understeer :lol: Ne kontam Audijevu logiku, i prednje gume su prosirili i jos vise pogorsali stvar. Steta sto nije jos malo pricekao pa napravio usporedbu 135i xDrive vs Audi RS3. Vjerujem da tad Audi ne bi imao nijednu prednost, osim mozda motora i izgleda...

:lol:

Ne razumijem zašto su uopće uspoređivali ova dva auta? RS3 je konkurent Opel Astri :D
 
Član
očito da je Chris naklonjen više prema BMW-u u dosta stvari, npr kada govori o unutrašnjosti, jbg ispade audi gori od lade nive jbt a po meni je to jedna od najkvalitetnijih unutrašnjsti, a vanjštinu nije uopšte ni komentarisao, jer kakav komentar može normalan čovjek dati za prednji kraj ovog bmw-a nego katastrofalno...
što se tiče vožnje audi će poderati bmw-a u svakom segmentu u normalnim uslovima van staze (gdje će i provoditi 99% svog vijeka)
drag race (kod nas popularan od jednog semafora do drugog) audi će ga sigurno uzeti jer ova trka koju smo vidjeli je na 2 milje, a to van staze imate jedino na autoputu, a nije ni spomenuo koliko je bmw lakši...
bilo kakva otvorena vijugava cesta, sa prosječno dobrim ili čak odličnim vozačima audi će opet biti brži, jer bez obzira na understeer (koji će vam se desiti samo kad baš baš pretjerate) audi je brži čak i na stazi gdje je asfalt idealno hrapav i ravan što ide u korist bmw-a, a da ne govorimo o našim cestama, glatkom i grbavom asfaltu gdje će se quattro sigurno bolje pokazati...

po meni audi daleko ispred ovog bmw-a, da je u pitanju bmw 1M coupe to je druga stvar ali ovu "cipelu" od auta ja stvarno ne bih mogao gledati :)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
očito da je Chris naklonjen više prema BMW-u u dosta stvari, npr kada govori o unutrašnjosti, jbg ispade audi gori od lade nive jbt a po meni je to jedna od najkvalitetnijih unutrašnjsti, a vanjštinu nije uopšte ni komentarisao, jer kakav komentar može normalan čovjek dati za prednji kraj ovog bmw-a nego katastrofalno...
što se tiče vožnje audi će poderati bmw-a u svakom segmentu u normalnim uslovima van staze (gdje će i provoditi 99% svog vijeka)
drag race (kod nas popularan od jednog semafora do drugog) audi će ga sigurno uzeti jer ova trka koju smo vidjeli je na 2 milje, a to van staze imate jedino na autoputu, a nije ni spomenuo koliko je bmw lakši...
bilo kakva otvorena vijugava cesta, sa prosječno dobrim ili čak odličnim vozačima audi će opet biti brži, jer bez obzira na understeer (koji će vam se desiti samo kad baš baš pretjerate) audi je brži čak i na stazi gdje je asfalt idealno hrapav i ravan što ide u korist bmw-a, a da ne govorimo o našim cestama, glatkom i grbavom asfaltu gdje će se quattro sigurno bolje pokazati...

po meni audi daleko ispred ovog bmw-a, da je u pitanju bmw 1M coupe to je druga stvar ali ovu "cipelu" od auta ja stvarno ne bih mogao gledati :)

fino je rekao, i to vise puta, da je znacajno bolji i na cesti ;)
 
Član
pa naravno da je rekao, jer kako rekoh naklonjen je bmw-u, on je odmah rekao wow puno bolji kao da poredi stojadina i bmw-a i sad bih ja trebao pojesti govno ako neko kaže da je slatko, zato imamo svoj mozak pa da sagledamo činjenice...
ja iz ličnog iskustva znam kakav je audijev ovjes i u S i u RS varijanti i smijem se kladiti da niko od nas na dobrom asfaltu neće natjerati taj auto da prokliže preko nosa, pogotovo quattro.
isto tako i večina BMW-a ima strašan ovjes i većina njih će na stazi poderati konkurentnog audija ali sa profesionalnim vozačem i u idealnim uslovima, ali ovaj ga čak nije ni na stazi uzeo, a da još ne govorimo o mokroj podlozi ;)
 
Član
Nek su svi u Bosni sigurni da je Audi bolji , bez obzira što je ove aute 90% vidilo samo na slici a niko vozio :lol:

Hebeš nekog tamo levata što je vozio sve što se kreće na 4 točka , šta on zna :lol:

Ako ikad dođe u Bosnu , najebo je , đe će reć da je nešto bolje od Fauveja.
 
Top