Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ma daaaj. Sa 1.9 tdi S-line. Nema šanse da bi nešto pošlo po zlu:D

Kako kažu u rodoču kad te vide na biciklu šalju djecu u kuće, a tek u autu.... ;););) strašni racer :lol::lol::lol:
 
Član
joj brate pretjerali ste vas dvojica sa audijima, ono da budem iskren idete mi na kurčev živac da nemogu vam opisati koliko.

Aj mrš u ćošak!
 
Član
-Suki- je napisao(la):
joj brate pretjerali ste vas dvojica sa audijima, ono da budem iskren idete mi na kurčev živac da nemogu vam opisati koliko.

Aj mrš u ćošak!

:cool:

Suki, dođi sa lubeničarem, ubaci Saxolu u gepek, a čađavca poderi po tim krivinama i začepi im svima usta.:D
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ma daaaj. Sa 1.9 tdi S-line. Nema šanse da bi nešto pošlo po zlu:D

Kako kažu u rodoču kad te vide na biciklu šalju djecu u kuće, a tek u autu.... ;););) strašni racer :lol::lol::lol:

Za takve kao ti sam legenda auto moto sporta, čak i kada pješačim a ne na biciklu:D:icon_biggrin:
 
Član
nisam za Saxa nista reko, zela zna voziti, ima fin autic, spretan...nisu uopste u pitanju auti nego brate ova dvojica

bablablalbalblablalblablablalblablablalbalblablalbablblalbla

pa dokle vise u tri pizde materine sta god otvorim na BHT samo njih dvojicu vidm audi audi aud nabijem vam audi na *****!!!!!

samo suplja prica bez argumenata.
 
Član
Dobro nam je ova tema posluzila, skuzili smo da na forumu imamo Chuck Norrisa, a tu mu je ocito i zamjenik :D

Posebno su mi zanimljive usporedbe A4 S-line sa Audijem u rally-u, prije svega zbog medjuosovinskog razmaka. Audi S1 je imao medjuosovinski razmak od 2.2 metra, sto je manje od Saxovog, a ovdje smo naucili da je za stabilnost najvazniji veliki medjuosovinski razmak. Pa sad, malo sam zbunjen :lol:

Kad bolje razmislim, ova tema se mogla zakljucati nakon prvog posta, pa Chris Harris je vec sve rekao :icon_biggrin:
 
Član
Ko* da gledam štafetu 4x100m na Para-olimpijadi.... Zela i Suki za sada svoje dionice najbolje "potežu". :lol::lol::lol::lol::123::123::123::123:
 
Po GTI TDI-evoj teoremi o medjuosovinskom rastojanju najbolje bi bilo kad bi formule imale kompletna vjesanja od kamiona :D
 
Član
hajd jebeš moju "teoremu" možda nisam dobar "teoremičar" ali sam sigurno dobar praktičar ;)
hajd što se raspravljam sa Bokijem koji je vozio audi S-line pa čovjek iznosi svoje mišljenje sa kojim se ne slažem, ali ne kontam što se javljaju ljudi koji u taj auto nisu nikad ni sjeli...
tema je prerasla u dvoboj audi vs saxo, ali samo zbog toga što čovjek tvrdi nešto za što znam iz iskustva da nije tačno...
skoro dvije godine vozim ovog audija i znam ga u dušu, mogu primiti svakakve kritike ali kad je ovjes u pitanju tu mi ne može niko pametovati.
tvrd je i prilično neudoban za svakodnevnu vožnju po gradu, ali kad su u pitanju okuke i otvorena cesta malo koji auto može s njim.
da bi ovaj auto proklizao morate žestoko pretjerati, ali čak i u tom slučaju proklizaće zadnji kraj, prednji nikad, znam iz višestrukog iskustva, ali isto tako možda je bitno napomenuti da je moj auto uvijek 100% ispravan i da imam uvijek jako dobre gume, a ne znam šta si ti Boki vozio, ne znam u kakvom je stanju ovjes ili kakve gume ima auto, jbg to je druga priča...
ja sam prvenstveno predložio da provozam Bokija ili čak da on provoza moj auto da ga razuvjerim, ali jbg čovjek odmah počinje sa podjebavanjima, što je i glavni način argumentiranja na ovom forumu, pa sam zato i predložio dvoboj, jer sam siguran u svoj auto u naravno u svoje vozačke sposobnosti. poslije toga sam predložio eto da uzmemo samo jednu okuku, da se ne glupiramo previše i to se samo izignoriše... sad nas još i snijeg sjeba :)

i na kraju ja ispadnem dosadan i uporan?
pametniji popušta, s-line kurcu ne valja, toliko od mene.
 

MTR

Član
AUTO U KOJEM JE CJADJAVAC SE NE BROJI KAO SPORTSKO AUTO , samo benzin benzin benzin

S line paketi , ovi oni paketi , ja koliko znam s line ima par kerefeka i 0,5 mm spusteniji ovjes ( u narodu popularni "GURTNAS" :lol::lol: ) i sta brate mores sa dizelom koji izdahne na 3600 ili 3800 obrtaja

hocete bit atleticari a oprema vam s jacapi , pa nemere brate :D
 
Član
Sad da se ja malo umjesam sa fizikom :lol: MTR tvrdnja ti ne stoji tj rpm same radilice nisu previse bitni ako imas konje.Dizel motori ima manje okretaja,(poslijedicno duzi mjenjac) ali i posljedicno veci moment radilice od benzinca iste konjice,tako da kad se to protjera kroz odmjeren mjenjac na tocku opet imas isti k samo u drukcijem rezimu rada motora. Zato uvjek tvrdim da okretaji i moment radilice nisu previse bitni nego snaga radilice motora jer ona nam govori sta imamo na tocku od momenta i obrtanja ako je mjenjac ok odmjeren :icon_biggrin:
 
Top