Carbon Radovi (str 7 facebook)

Carbon Radovi (str 7 facebook)

Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Veksone moje karambolke su skidane i sve ostalo je skidano fazon je sto se folija morala toliko rastegnuti da bi se uradili oni usisi da je na kraju folija izgubila teksturu.

Veko imas velike pozdrave i nadam se da si dobar ,a mirza radi predobro i zelim mu sve najbolje.
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

amire za te takve povrsine si u neku ruku i upravu al znas i sam da se na takvim djelovima najbolje stiklati tj par komadica ubaciti jer to nisu toliko vidljiva mjesta a carbonu kad pogodis kockice to bude skoro pa neprimjetno... a i ti kad si radio carbon tada 90% ljudi nije ni znalo sta je to, jer tad je carbon bio pojam na stekama a ne na citavom autu, pa tako i ko ga je lijepio mozda nije bas najbolje znao koliko se ona moze razvuci zbog teksture i svega ostalog... isto kao i ja prvih par auta sam se fino namucio dok nisam naucio i sad poslije stotinjak odradzenih auta tacno znam sta i kako moze i ne moze... ja sam isto protiv presvlacenja citavog auta jer puno skuplje dodze a manje traje a i nisi nista specijalno postigao pogotovo dok mu ne pridzes da vidis da je to carbon...



52939954.jpg

48992111.jpg

44855550.jpg

83582798.jpg

12456965.jpg

84026612.jpg


27240418469587828561507.jpg

28020518469569028091507.jpg

28038518469592228671507.jpg

28057218469590228621507.jpg
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

aa vidi cunerski patosica u fabiji :D ovo sredisnja konzola super :cool: samo je problem sta uradit sa ovim prekidacima gdje je grijac sajbe, esp i to... radi svjetla i diodice, na ruznom mjestu, ako se izreze folija malo da svijetli, jos ruznije...

nezz ovo na vratima, hrapava povrsina, koliko dugo ce drzat dok ne popusti, nabora se.. sem ako niste lagano smirgl i napravili "glat da bude
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Limpi je napisao(la):
aa vidi cunerski patosica u fabiji :D ovo sredisnja konzola super :cool: samo je problem sta uradit sa ovim prekidacima gdje je grijac sajbe, esp i to... radi svjetla i diodice, na ruznom mjestu, ako se izreze folija malo da svijetli, jos ruznije...

nezz ovo na vratima, hrapava povrsina, koliko dugo ce drzat dok ne popusti, nabora se.. sem ako niste lagano smirgl i napravili "glat da bude
to sa grijacima i tdt i jeste problem ali sve je to ukus musterije, ja svakom naglasim da nece biti svjetla i neko hoce neko nece nije do mene... a sto se tice ovo na vratima ce drzati 100% jer su fino zavuceni coskovi i malo vise se grijala folija nego sto treba tako da je uhvatila da valja...
 
Član
pitanje :)

jel lijepiš foliju zahvaljujući samo ljepilu koje je implementirano s unutrašnje strane (samoljepljivi dio) ili koristiš uz to još neki primer ili neko drugo ljepilo ?

ako koristis moze li informacija o kojem se ljepilu radi ?
 
Član
ibizasa je napisao(la):
pitanje :)

jel lijepiš foliju zahvaljujući samo ljepilu koje je implementirano s unutrašnje strane (samoljepljivi dio) ili koristiš uz to još neki primer ili neko drugo ljepilo ?

ako koristis moze li informacija o kojem se ljepilu radi ?

nista samo folija kakva i jeste
 
koliko bi cjena bila za mercedesa 124 300d cijela unutrasnjos :lol: (sve lijepo polijepiti i ko nov) ono oko volana, mjenjaca, vrata, itd
 
Top