Carbon Radovi (str 7 facebook)

Carbon Radovi (str 7 facebook)

Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

Fino radiš, samo da nisi skup kao neki koji oblaganje folijom naplaćuju kao da su završili fakultet za to..

P.S. Vidio Twinga uživo, hauba dobra ali zelene felge auuut nikako mu ne stoje
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

Schumi je napisao(la):
Fino radiš, samo da nisi skup kao neki koji oblaganje folijom naplaćuju kao da su završili fakultet za to..

P.S. Vidio Twinga uživo, hauba dobra ali zelene felge auuut nikako mu ne stoje

pa fakultetlijo... ovu foliju ne proizvodim ja pa da me dodze kao dzaba nego je i ja kupujem i nesto jos naplatim ruke i bude ta cijena.... tako da ti kupi sebi sprejeve i farbaj plastike a pusti druge da rade to od carbona
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

mirzzaa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Fino radiš, samo da nisi skup kao neki koji oblaganje folijom naplaćuju kao da su završili fakultet za to..

P.S. Vidio Twinga uživo, hauba dobra ali zelene felge auuut nikako mu ne stoje

pa fakultetlijo... ovu foliju ne proizvodim ja pa da me dodze kao dzaba nego je i ja kupujem i nesto jos naplatim ruke i bude ta cijena.... tako da ti kupi sebi sprejeve i farbaj plastike a pusti druge da rade to od carbona

Mirza, nisi ga razumio, on te pohvalio, a ne kudio :D
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

trizex je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Fino radiš, samo da nisi skup kao neki koji oblaganje folijom naplaćuju kao da su završili fakultet za to..

P.S. Vidio Twinga uživo, hauba dobra ali zelene felge auuut nikako mu ne stoje

pa fakultetlijo... ovu foliju ne proizvodim ja pa da me dodze kao dzaba nego je i ja kupujem i nesto jos naplatim ruke i bude ta cijena.... tako da ti kupi sebi sprejeve i farbaj plastike a pusti druge da rade to od carbona

Mirza, nisi ga razumio, on te pohvalio, a ne kudio :D

Jbg onda je do mene,ja sam razumio da kaze da sam ija skup kao i ostali...Jer su moje cijene,duplo jeftinije od ostalih...Schumi sory...
 
Legend
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

mirzzaa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
odlican posao druze !
koja je okvirna cijena, za ovu npr centralnu konzolu sa 1 slike, hoce drug da radi u ibici 2002 god ?

pa hajmo reci 50-ak maraka al eto sve zavisi od velicine konzole i pristupa plastikama

ajd mi ostavi neki broj, pa cu mu dat nek te nazove :cool:
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

Da, ja uopšte ne znam kakve su ti cijene :lol: Ima nekih ljudi koji postavljanje folije naplaćuju kao da je to nuklearna fizika, a ja se nadam da ti nisi taki :D
 
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

Schumi je napisao(la):
Da, ja uopšte ne znam kakve su ti cijene :lol: Ima nekih ljudi koji postavljanje folije naplaćuju kao da je to nuklearna fizika, a ja se nadam da ti nisi taki :D

Vala bash,k'o da je nuklearna fizika u pitanju:icon_smile:
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Mazda CX-7
80197413.jpg

56417248.jpg

22104170.jpg
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

koliko mi se svidja ova u sivoj boji, odlicno to radis, svaka cast;)
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

ArminM je napisao(la):
koliko mi se svidja ova u sivoj boji, odlicno to radis, svaka cast;)

sve je stvar ukusa... recimo meni se ne svidza nikako... eto sebi sve sto sam uradio u autu uradio sam crnim i nemam namjeru sa sivim ista da radim
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

ja sam gledao skoro u jednom BMW-u ovaj sivi i svidio mi se pravo, inace nisam ni neki ljubitelj carbona, da je lijepo lijepo je, ali eto:cool:
 
Top