Carbon Radovi (str 7 facebook)

Carbon Radovi (str 7 facebook)

Član
evo nekih slika mojih radova sa carbonom... uskoro jos slika ovo je tenutno sto je bilo na mobitelu, bice jos dok prebacim sa aparata...
ako kome treba sta raditi neka se obrat
Ford Mondeo
ford1p.jpg

ford2w.jpg

Mercedes SLK
mercedes1x.jpg

mercedes2o.jpg

Renault Megane
megane1t.jpg

megane2d.jpg

Renault Clio
clio1nh.jpg

Renault Twingo
tvingo1.jpg

twingo2.jpg

twingo3u.jpg

retrovizor.jpg

Mazda 3
tapacirung.jpg

tablaj.jpg

stokl.jpg

maskaj.jpg

karambolka.jpg
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi

Svidja mi se pravo. Koliko kosta recimo jedna hauba da se sredi, ili pak unutrasnjost sa karbon folijom?
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi

FilipRS je napisao(la):
Svidja mi se pravo. Koliko kosta recimo jedna hauba da se sredi, ili pak unutrasnjost sa karbon folijom?

e jerane hauba moze biti ko kod twinga od 1 metar ili kao kod ovog mercedesa od 2.5 metra... a isto tako unutrasnjost... kako cu znati sta hoces i koje je velicine
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi

Gdje se moze kupiti parce karbona,htjeo bi presvuci masku, ili koliko bi kostalo da to uradis?Maska je vw bez znaka na koradu!?
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi

Čestitam. Prelijepo je vidjeti kad neko izvadi ruke iz đepova i uradi ovako nešto.
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

Pošalji mi broj na PP ako nije problem,htio bih da uradim identičan detalj kao na prvoj onoj slici kod tebe...ustvari objasnim ti preko moba kad se cujemo...


Ako si iz SA? :icon_question:

:lol:
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

Lexillium je napisao(la):
Pošalji mi broj na PP ako nije problem,htio bih da uradim identičan detalj kao na prvoj onoj slici kod tebe...ustvari objasnim ti preko moba kad se cujemo...


Ako si iz SA? :icon_question:

:lol:

PP
 
Legend
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

odlican posao druze !
koja je okvirna cijena, za ovu npr centralnu konzolu sa 1 slike, hoce drug da radi u ibici 2002 god ?
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2)

.nOKe je napisao(la):
odlican posao druze !
koja je okvirna cijena, za ovu npr centralnu konzolu sa 1 slike, hoce drug da radi u ibici 2002 god ?

pa hajmo reci 50-ak maraka al eto sve zavisi od velicine konzole i pristupa plastikama
 
Top