Carbon Radovi (str 7 facebook)

Carbon Radovi (str 7 facebook)

Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

peugeot 207
p0505111442.jpg

p050511175001.jpg

p050511175002.jpg

Renault Megane
p0705111921.jpg

p070511192301.jpg

Peugeot 405
p280411170002.jpg

p280411170003.jpg

p2804111701.jpg

Wv Bora
p290411190801.jpg

p290411190701.jpg

p0805110348.jpg

p2904111907.jpg

p2904111908.jpg
 
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

dobar si, ;)
daj mi broj ,cesto me musterije pitaju za folije, pa da ih mogu proslijedit
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Extra radovi,svaka cast,treba imati zivaca dosta;)

Postavi nam jos radova sta si se stisno sa ovih 20-30 slika:lol::lol::lol:

I ja opasno razmisljam da kod sebe detalje neke uradim...Poceo mi se pravo svidjati ovaj Carbon:D
 
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

svaka cast stvarno radis posao,extra radovi koje sam vidio na slikama,da sam dole bez razmisljanja bi rokno haubu u karbon ;);)
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

svaka cast druze, extra ispada ovo ;)
de mi reci kolko dodje da se hauba uradi cjela od peugeot-a 205 jer imam jednu a nije u idealnom stanju(mislim nije bas za farbanja)
pozdrav
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Odlicno ovo radis? Da li imas nekih drugih folija osim carbona? Recimo, ako bih se odlucio za presvlacenje kompletnog auta, koliko bi me to kostalo ukoliko radis. Mozes i na pp, a mozes i ovdje odgovoriti. Da ne listas po garazi u pitanju je BMW e60. Ako nemas nikakvu drugu foliju, onda mi mozes i skalkulisati cijenu ovog sivog carbona. Pozz
 
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Navijam za jos slika i malo detaljnijih i da postavis neki cjenovnik, nako okvirno :cool:
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

a ja sta si ih odradio do sad jbt, svaka cast, odlicni radovi
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

odlicni radovi:cool: ako nije tajna koja je cijena bila za ovu unutrasnjost od bore
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

mirzoni de baci cijenu da mi odradiš krov na clio mk1 neke približne dimenzije su 150x100cm stim da ima povel'k šiber i imal veze ako mi je na jednom jestu puko kit jel treba to prvo sanirati ili može i preko??? tnx...
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

cliocup je napisao(la):
mirzoni de baci cijenu da mi odradiš krov na clio mk1 neke približne dimenzije su 150x100cm stim da ima povel'k šiber i imal veze ako mi je na jednom jestu puko kit jel treba to prvo sanirati ili može i preko??? tnx...


to gdje ti je pukao kit, to je naj bolje osmirglati pa navuci novi sloj jer folija osjeti ako je ispod tako nesto... nece poderati foliju ali ce se isto to ocrtati tako da ce se vidjeti i na carbanu...

CIJENE...
dosta raje pita za cijene pa da ugrubo neke nabrojim...
hauba od auta je oko 150KM
Krov od auta oko 200KM
stokovi 10KM po komadu
retrovizori oko 40KM par
unutrasnjost auta od 50 do 150
ovo su neke okvirne cijene ali za vanjske dijelove (haube, krovove ) prosjecno da je kadrat sa rukama i materijalom malo jace od 100KM...
unutrasnjost ima dosta razlicitih cijena jer na golf 4 imas dvije steke i ono oko cd-a i mjenjaca i cijena za to bi bila 50-60KM dok audi a6, a8 ima 4 steke 4 lajksne na tapacirungu, pa 3 lajsne preko sredine table, veliku tablu oko cd-a oko mjenjaca i dio oko rucne e to je oko 150
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

mirzzaa je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
mirzoni de baci cijenu da mi odradiš krov na clio mk1 neke približne dimenzije su 150x100cm stim da ima povel'k šiber i imal veze ako mi je na jednom jestu puko kit jel treba to prvo sanirati ili može i preko??? tnx...


to gdje ti je pukao kit, to je naj bolje osmirglati pa navuci novi sloj jer folija osjeti ako je ispod tako nesto... nece poderati foliju ali ce se isto to ocrtati tako da ce se vidjeti i na carbanu...


hmm ništa onda ću gledat da popravim to pa da doletim ... hvala za info pa se nadam se brzo vidimo;)
 
Član
RE: Moji Carbon Radovi (str. 1,2,3)

Danas vidjeh temu extra su ti radovi kvaliteno & pedantno svaka cast :cool:

A i za kratko vrijeme si dosta auta odradio skoro radio sebi u autu mi pratili na forumu a gle sad covjek biznis napravio od toga :cool: Dobro je treba iskoristit priliku kad je ova folija vec hit a i cijene su ti super u odnosu na konkurenciju tako da ce ako Bog da biti jos posla za tebe ;)

I ubacuj nem slike i dalje redovno :icon_smile:
 
Top