Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo nek se radi šteta je da onako auto propadne sretno u radovima i da ga završite kako ste i zamislili slike obavezno :cool:
 
Član
ja mislim ako vec hoces da radis motor,da ubacite od 250 ili 300 mercedesov turbo dizel,necete se nikat trkat sa njim svakako
 
Strašan je. Svaka čast

LOW RIDER

Low Ri-der drives a little slower
Low Ri-der is a real go'er

Low Ri-der knows every street
Low Ri-der is the one to meet

 
nisam procitao svih 13 stranica ove teme ali jel moguce da niko nije provalio da je ovaj cadillac u stvari 1961 godiste a ne 1964?


1961

http://100megsfree4.com/cadillac//cad1960/cad61d.htm

1964

http://100megsfree4.com/cadillac//cad1960/cad64d.htm


jeste da lice ali se ipak razlikuju.



Jos jedna stvar. Auto definitivno nije Titov a nije ni drzavni. Drzava jeste kupovala '61 Cadillace ali Series 62 Sedane ( jedan cabrio ), par Fleetwooda i produzenih Fleetwood 60 ( jedan ovakav je iz Srbije skoro otisao u Hrvatsku ). Od svih tih automobila, samo je cabriolet bio u Titovim rukama dok su ostali korisceni prilikom posete stranih zvanicnika Ovaj primerak je De Ville 4-door 4-window Sedan, kakve SFRJ nije kupovala a jos ima i znacku dilera sto znaci da je auto negde nekad prodat obicnom kupcu i verovatno preko carine ( NS carina ) dosao u Srbiju i tako je dalje prodat. Drzava je uvek kupovala automobile direktno od fabrike, ponekad cak koristeci COPO odeljenje, nikad nisu koriscene usluge dilera. Ne znam koliko znate ali svojevremeno, drzava je sama uvozila vozila iz inostranstva, distribuirala ih po carinskim centrima u svim republikama i pokrajnama i tako omogucavala da ljudi kupe dobre polovne automobile ako vec nisu mogli da skupe za nove. Najveci broj interesantnih i specificnih vozlila je bas tako i dosao u SFRJ a to je verovatno i prica ovog auta. Jos nesto... ne postoji Novosadska Patrijarsija, postoji Karlovacka ( Sremski Karolovci, pored NS ) ;)
 
Član
HEMI 426 je napisao(la):
nisam procitao svih 13 stranica ove teme ali jel moguce da niko nije provalio da je ovaj cadillac u stvari 1961 godiste a ne 1964?


1961

http://100megsfree4.com/cadillac//cad1960/cad61d.htm

1964

http://100megsfree4.com/cadillac//cad1960/cad64d.htm


jeste da lice ali se ipak razlikuju.



Jos jedna stvar. Auto definitivno nije Titov a nije ni drzavni. Drzava jeste kupovala '61 Cadillace ali Series 62 Sedane ( jedan cabrio ), par Fleetwooda i produzenih Fleetwood 60 ( jedan ovakav je iz Srbije skoro otisao u Hrvatsku ). Od svih tih automobila, samo je cabriolet bio u Titovim rukama dok su ostali korisceni prilikom posete stranih zvanicnika Ovaj primerak je De Ville 4-door 4-window Sedan, kakve SFRJ nije kupovala a jos ima i znacku dilera sto znaci da je auto negde nekad prodat obicnom kupcu i verovatno preko carine ( NS carina ) dosao u Srbiju i tako je dalje prodat. Drzava je uvek kupovala automobile direktno od fabrike, ponekad cak koristeci COPO odeljenje, nikad nisu koriscene usluge dilera. Ne znam koliko znate ali svojevremeno, drzava je sama uvozila vozila iz inostranstva, distribuirala ih po carinskim centrima u svim republikama i pokrajnama i tako omogucavala da ljudi kupe dobre polovne automobile ako vec nisu mogli da skupe za nove. Najveci broj interesantnih i specificnih vozlila je bas tako i dosao u SFRJ a to je verovatno i prica ovog auta. Jos nesto... ne postoji Novosadska Patrijarsija, postoji Karlovacka ( Sremski Karolovci, pored NS ) ;)
posto si poceo ovde da nam pametnujes recicu ti par stvari ono sto sam ja napisao vezano za ovo auto je 100% tacno godiste sam napisao kako mi je vlasnik rekao kada sam napisao novosadsku patrijarsiju mislio sam na sremske karlovce jer se tamo nalazi sjediste patrijarsije al to nezanima raju sa foruma pa da ne duzim uglavnom tamo je bila licitacija i tamo je preuzet,dali ga je tito kupovo ili dobio od nekog drzavnika na poklon to neznamo ni ja ni ti uglavnom na slikama mozete vidjeti nosace za zastavice na prednjem kraju a takodje je bio i redni br auta koji se nevidi na slikama i da ne duzim stojim iza svega onoga sto sam napiso predstavljajuci auto i tvrdim da je to 100% tacno

ovo za godiste si vjerovatno u pravu ,ja sam napisao ono sto mi je rekao vlasnik
 
Član
ce se zakuvat ovdje:D
ma to sto je mozda bio Titov samo mu malo dize rejting,prava cijena,po meni,je njegovo godiste,i stanje nakon restauracije,koju radis...a Tito,il sjedio,il ne sjedio u njemu,nije mi to toliko bitno,u odnosu na ovo sto sam vec rekao;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top