Brcko Speed Show No2 !

Brcko Speed Show No2 !

Član
ma kad je vec oprema tu ja bi 201...da nema opreme pa hajde nek se vozi bilo sta, al steta je sad kad ima oprema da dođe opet do nesuglasica oko kubikaza i malverzacija kao prosli put, nista kupicu 2.0 i razbusiti i staviti 2,8 radilicu i napraviti 3.1l strokera onda ako je to to :lol:

msm nije da se bojim sivca u klasi ali samo kazem :D
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ma kad je vec oprema tu ja bi 201...da nema opreme pa hajde nek se vozi bilo sta, al steta je sad kad ima oprema da dođe opet do nesuglasica oko kubikaza i malverzacija kao prosli put, nista kupicu 2.0 i razbusiti i staviti 2,8 radilicu i napraviti 3.1l strokera onda ako je to to :lol:

msm nije da se bojim sivca u klasi ali samo kazem :D

Are you talking to me ? ARE YOU TALKING TO ME ?! :smajli30:

Tebi vise odgovara 201 a Suki, a ? :lol:

Nista 201, nek ide 320-50 ! :D (valja i ja mogu da glasam) :icon_smile:
 
Član
ma tebi je svejedno, sto je krace prije tvojim mukama dođe kraj i manja je sansa da se sta pokvari :lol:
 
Član
1233517_587094904662127_618874444_n.jpg
 
Član
Jel ima informacija o kotizacijama za takmicare??
Race,Style,dB ???

I u slucaju kise,dali se odgadja ili ne?

LP
 
Član
Objavit cemo 2-3 dana prije rejsa sve zvanicno. Prijave, cijene ulaza, hrane, pica...Nismo se jos usaglasili oko cjenovnika ! Bit ce objavljeno i na forumu i na fejsu. :)

U slucaju kise odgadja se 2 sedmice, jer je prvi vikend poslije rejsa (29. sept) reli Brcko - Banovici. BIHAMK nam je izasao u susret i pomjerio reli (planiran je 22. sept) pa ne bi bilo fer da mi odrzimo rejs bas taj prvi vikend poslije planiranog rejsa. :)
 
kotizacije za SVE su 20km i za rejs i za db i za styling. Ulaz sa autom je 5 km vozac + auto, a sve ostale osobe u autu ili pjesaci placaju 3 km.

Novcanih nagrada nazalost nece bit, ali ce bit dosta nagradnih kupona u vrijednosti od 100 do 200 km, od farbanja felgi od strane Sukija do bihamk godisnjih clanarina, al onih skupljih, ne znam ni ja tacno kako se zovu :)
uglavnom, dodjite, zadnji nam je skup ove godine na ovom nasem podrucju, samo se nadamo suncanom vremenu i odsustvu padavina. Bice svega, deracine, punog gasa, sexy car wash-a, db-a, stylinga, burnout, mjerenja jacine auspuha, potezanja dzipova, sa sajlom, cevapa, pive, energetskih pica, oko 60ak custom pehara, car limbo itd...
 
Član
al ce biti posle kupovine novih telefona :p a sad jedno da pokusamo pametno pitanje ko placa kotizaciju za neku od opcija ne mora placati 5km za ulaz auta ili?
 
to sam zaboravio napisat, 25 bi kotizacije bile na taj nacin, pa da se odbije 5 od ulaza, al mislim da je to suvisno pravilo. Svi placaju 5 km kad ulaze sa autom, ako se odluce takmicit placaju 20 kotizaciju i to je to. Ne vidim svrhu tog pravila u ovom slucaju.
 
e zaboravio sam dodat da cemo i 90% imat tribine, nesto sto se ne vidja na bas cesto nasim prostorima na rejsu :D
 
Član
Trebali ste na 201 m , uvijek je bilo 402 ili 201 :) cisto eto da bi se mogla vremena usporedivati ako nista drugo :D
 
Top