Brcko Speed Show No2 !

Brcko Speed Show No2 !

slab je odziv dizelasa, prosle godine u dizel klasi do 2.2 bila 3 auta, Bora TDI iz Lukavca sa 180ks, Ibiza iz Tuzle HiTech sa cca 160ks i ja sa Golf TDI sa 110ks, i normalno ja zadnji :lol::lol::lol:
a bilo je 50 mk3 i mk4 TDI chipovanih a ne smiju sa Borom i Ibizom na crtu kao zao im auta a kad smo krenuli kuci sviu deru 160+km/h, znaci PAPCINE:D
 
Član
Maestral je napisao(la):
Najbolje je staviti klase po broju KS i mirna bosna barem mislim...:icon_confused:

Tesko Mensure...sta ces kad stanu na crtu 2 auta sa po 150ks, jedan tezak 800kg, a drugi 1400kg...krajnje je nerealno ! :icon_smile:

A o tome sto niko nece reci koliko tacno ks ima, to je druga prica ! :icon_smile:


Ostalo je jos vremena do utrke, razmotrit cemo sve moguce opcije i izabrati najbolje i najrealnije rijesenje kako da podijelimo auta u klase....nekome cemo ugodit neko ce se razocarat vjerovatno, al sta's !

Asmir93 je napisao(la):
da vas pitam poceo sam da idem po tuning eventima na jednom sam primjetio da clanovi kluba neplacaju sok,pivo sto popiju na eventu koji organizuje klub mislim sto klub prodaje a na drugom clanovi placaju kako je to kod vas? Pozdrav
:icon_confused:

Kod nas ti je to sve "uzdravlje domacine" ! :lol:
 
Član
Asmir93 je napisao(la):
da vas pitam poceo sam da idem po tuning eventima na jednom sam primjetio da clanovi kluba neplacaju sok,pivo sto popiju na eventu koji organizuje klub mislim sto klub prodaje a na drugom clanovi placaju kako je to kod vas? Pozdrav

ma nista neplacas rođeni i jos dobijes 20KM u koverti da ti se nađe za puta.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Asmir93 je napisao(la):
da vas pitam poceo sam da idem po tuning eventima na jednom sam primjetio da clanovi kluba neplacaju sok,pivo sto popiju na eventu koji organizuje klub mislim sto klub prodaje a na drugom clanovi placaju kako je to kod vas? Pozdrav

ma nista neplacas rođeni i jos dobijes 20KM u koverti da ti se nađe za puta.
Suki nisi me skonto ja sam govorio o clanovima u klubu koji placaju sok a na jednom eventu clanovi kluba neplacaju nista
 
Član
Asmir93 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
Asmir93 je napisao(la):
da vas pitam poceo sam da idem po tuning eventima na jednom sam primjetio da clanovi kluba neplacaju sok,pivo sto popiju na eventu koji organizuje klub mislim sto klub prodaje a na drugom clanovi placaju kako je to kod vas? Pozdrav

ma nista neplacas rođeni i jos dobijes 20KM u koverti da ti se nađe za puta.
Suki nisi me skonto ja sam govorio o clanovima u klubu koji placaju sok a na jednom eventu clanovi kluba neplacaju nista
i koja je poenta priče :D
 
Sivac, drug moj, ono ti je nidje veze za polufinaliste td i finaliste b.
nego, ja sam za da i td i b stavimo sve djuture, mada cemo to jos rjesavat, ima vremena.
a sad se kontam nesto, kako cemo rjesavat ove sa swapanim motorima iz kojekakvih mrcina u limenke od 700kg, treba i tu neki koeficijent rijesit, al vec vidim belaja raznih.

i za kraj, sta god da napravimo, uvijek ce bit nezadovoljnih i svaki pravilnik ima svoje mane. i sluzbene utrke sa semaforom i senzozorima imaju svoju veliku manu, a to su kalkulacije, al sta ces, tako je kako.
 
Top