Brcko Speed Show No2 !

Brcko Speed Show No2 !

Član
erol_brcak je napisao(la):
Sivac, drug moj, ono ti je nidje veze za polufinaliste td i finaliste b.
nego, ja sam za da i td i b stavimo sve djuture, mada cemo to jos rjesavat, ima vremena.
a sad se kontam nesto, kako cemo rjesavat ove sa swapanim motorima iz kojekakvih mrcina u limenke od 700kg, treba i tu neki koeficijent rijesit, al vec vidim belaja raznih.

i za kraj, sta god da napravimo, uvijek ce bit nezadovoljnih i svaki pravilnik ima svoje mane. i sluzbene utrke sa semaforom i senzozorima imaju svoju veliku manu, a to su kalkulacije, al sta ces, tako je kako.

Odredit klase, visa matematika ! :icon_smile:





Suki nisi me skonto ja sam govorio o clanovima u klubu koji placaju sok a na jednom eventu clanovi kluba neplacaju nista

Care, za tebe gratis sok na racun kluba ! Zivio ;);)
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Sivac, drug moj, ono ti je nidje veze za polufinaliste td i finaliste b.
nego, ja sam za da i td i b stavimo sve djuture, mada cemo to jos rjesavat, ima vremena.
a sad se kontam nesto, kako cemo rjesavat ove sa swapanim motorima iz kojekakvih mrcina u limenke od 700kg, treba i tu neki koeficijent rijesit, al vec vidim belaja raznih.

i za kraj, sta god da napravimo, uvijek ce bit nezadovoljnih i svaki pravilnik ima svoje mane. i sluzbene utrke sa semaforom i senzozorima imaju svoju veliku manu, a to su kalkulacije, al sta ces, tako je kako.

Odredit klase, visa matematika ! :icon_smile:





Suki nisi me skonto ja sam govorio o clanovima u klubu koji placaju sok a na jednom eventu clanovi kluba neplacaju nista

Care, za tebe gratis sok na racun kluba ! Zivio ;);)


Netreba ja sam samo vas pito dali je i kod vas takva situacija da clanovi kluba eto sivac vidim da si ti u ak 49 i npr ti sto popijes da platis pa jbte ti si clan tog kluba sto bi placo e o tome ja pricam kad sam bio na jednom ts vidim momak nosi majcu ak i ima akreditaciju i placa pice to je to :icon_exclaim:
 
Član
Asmir93 je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Sivac, drug moj, ono ti je nidje veze za polufinaliste td i finaliste b.
nego, ja sam za da i td i b stavimo sve djuture, mada cemo to jos rjesavat, ima vremena.
a sad se kontam nesto, kako cemo rjesavat ove sa swapanim motorima iz kojekakvih mrcina u limenke od 700kg, treba i tu neki koeficijent rijesit, al vec vidim belaja raznih.

i za kraj, sta god da napravimo, uvijek ce bit nezadovoljnih i svaki pravilnik ima svoje mane. i sluzbene utrke sa semaforom i senzozorima imaju svoju veliku manu, a to su kalkulacije, al sta ces, tako je kako.

Odredit klase, visa matematika ! :icon_smile:





Suki nisi me skonto ja sam govorio o clanovima u klubu koji placaju sok a na jednom eventu clanovi kluba neplacaju nista

Care, za tebe gratis sok na racun kluba ! Zivio ;);)


Netreba ja sam samo vas pito dali je i kod vas takva situacija da clanovi kluba eto sivac vidim da si ti u ak 49 i npr ti sto popijes da platis pa jbte ti si clan tog kluba sto bi placo e o tome ja pricam kad sam bio na jednom ts vidim momak nosi majcu ak i ima akreditaciju i placa pice to je to :icon_exclaim:





Daj broj žr da ti uplatim za sok, da ne kukaš više.
 
Član
Netreba ja sam samo vas pito dali je i kod vas takva situacija da clanovi kluba eto sivac vidim da si ti u ak 49 i npr ti sto popijes da platis pa jbte ti si clan tog kluba sto bi placo e o tome ja pricam kad sam bio na jednom ts vidim momak nosi majcu ak i ima akreditaciju i placa pice to je to :icon_exclaim:

Zezamo se malo...sve zavisi od kluba do kluba i od sponzora. Moze se dogovoriti da prodavaci koji dodju sa picem ostave nesto za organizatore/clanove kluba, da imaju makar po jedno pice gratis, ali eto, sve je stvar dogovora ! :icon_smile:
 
nije, juce smo u Loznici pricali sa Besom o db-u, ipak cemo naci neku alternativu za Duleta, posto je on zauzet taj dan.
 
dB definitivno rijesen. Madzid dovlaci opremu.
Sejo donosi mjernu opremu za utrku, mada i dalje ostajemo pri klasiranju po kubikazi, semafor i senzor je tu samo radi redlight-a i potvrdjivanja ko je prvi prosao kroz cilj.
sto se stajlinga tice, zasad kao sudije potvrdili Ljuboje i Beso iz Ze-Zuninga, Liga se nesto komesa, predomislja, sere kvake dzabe, kad znam da ce doc :D
Dogovorili smo i neke nagradne kupone za pobjednike u stajlingu, vise detalja poslije.

816a.jpg
 
mah, ja licno nisam za i mislim da je veci spektakl i zanimljivije na 320 ili kolko vec stavimo da bude bezbijedno. Ne mozes ugodit nikom sta god da se odlucimo. Da mozemo na 402, ne bi bilo premisljanja i dvoumice nikakve, al ovako bolje da se vozi na pun. Ne vozi se sampionat, niti su neke nagrade vrijedne spomena u pitanju pa da se mora drzat pravila. Dodjite na druzenje i ispucavanje i zajebanciju. Ovo je jedina utrka koja se na nasim prostorima tako vozi, ne kazem da je bolje, ali sto da ne malo promjene. Ako ikad izganjamo duzu pistu, onda je druga prica.

mada, cisto iz znatizelje, de aj izjasni te se sta je vama bolje u ovoj situaciji?
 
Član
Meni licno je bolji 201, mada nisam siguran da cu moci da dodjem tako da moje misljenje ovde nije bitno :) Bio je 201 u NS Sejo je radio vreme i bilo je skroz ok i interesantno, ako izuzmemo mali broj auta. Pre toga sam mislio da je 201 nezanimljiv...Ovima sto imaju bolje pripremljen auto(a takvi su u manjini) je bolje da voze pun bez semafora.
 
Top