Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Je*** ce Vas Igy ... :lol::lol::lol: ... ko i mi Francuze ... :lol::lol::lol:

ja se samo pitam jedno...

Da li je doslo vrijeme da i nas krene??? :cool::cool::cool:
 
Član
Ljudi znaju i rukom golove davati jer moraju proci , to je legija stranaca a njihov Boss je ujedno i FIFA Boss , samo da nebude politika umjesana onda se nemamo cega bojati , samo naprijed i gazi
 
Član
pa ako bi mi kojim slucajem vodili do kraja, ne bi me iznenadilo da onaj sa satom , produzi barem 19minuta :lol: :icon_rolleyes:

sad zdrav"o, pa vidimo sta ce biti :)
 
Član
1:2 meni dosta :D Uz malo sportske sreće mislim da ih možemo proći, ali ako i ne prođemo nije tragedija, nikome nije sramota izgubiti od Francuza.. Mislim da večeras našoj repki više pozitivne energije šalje naših 4 miliona stanovnika, nego njihovih koliko već miliona,njihovoj repki...
 
Član
Noke šta imaš protiv Širokače :icon_question: :lol: Svojevremeno se gore igro dobar fudbal - u vrijeme kad su se pravile čeke i prevrtali grasovi kombiji u groblje zbog antipatija prema vozaćima ;)
Repka Nemamo šta izgubiti Srce na teren pa i "po cijenu da primimo koji gol" a nije sramota izgubiti Nije to nekadašnja Francuska Šanse su nam male ali i čuda su moguća Mivavem Pjanić - ključni igrač utakmice za konačnih 0:1 :cool:
 
Naprijed BOSNAAAAAAA :cool: :cool::cool:

Danas sam se kladio sa jednim advokatom da cemo dobiti 2:0...
A za one koji neznaju,nas dragi sušic je pocasni gradjanin pariza,i da je mnozda jedan od najboljih igraca koji su nosili dres Pariskog team-a...mogli bi dobiti utakmicu iz postovanja prema njemu... ;)
 
3:1 moja predpostavka , oni ce prvi zabiti onda mi 1:1 i onda ce nas nakantati :lol:

dobro malo sam se zeznuo :) mozda eto i mi prvi damo al tok ce biti isti :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top