BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
ibizasa je napisao(la):
Zlaja brate koliko si visok ti ?

Il ti vaga laže bar 10 kg il si visok 160 ? (il su ti noge ko štapići) :D
Djelujes mi krupan za tu kilažu :icon_biggrin:

180 :D ovo je kilaža bez međunožja :lol:
 
Član
Udure je vaga, izgledam teži nego što jesam... Prijatelji koji su dosta manji od mene imaju isto kila koliko i ja :icon_biggrin: Ti boki trebaš biti lahak, svaki gram je dragocjen u ubrzanju :p
 
Član
wkd je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Udure je vaga, izgledam teži nego što jesam... Prijatelji koji su dosta manji od mene imaju isto kila koliko i ja :icon_biggrin:

ja imam isti 'problem' :cool:

Ja volim taj svoj "problem" :icon_biggrin: Bolje biti lakši, odmah procentualno više dižeš u odnosu na svoju kilažu.
 
Član
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/tnmzZYi2NFc?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Ja se bavim sportom 4 sata uvečer + ljeti plivanje 1-2 sata u neretvi po danu. Opet nece ramena da budu ko ormar
Svaka čast za one koji uspjevaju, ili to nije za mene ili ne znam sta radim
 
Član
Evo malo ovo prostudiraj:
http://www.xsport.rs/forum/body-building-fitness-muskarci/kako-do-masivnih-ramena/ ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Ja se bavim sportom 4 sata uvečer + ljeti plivanje 1-2 sata u neretvi po danu. Opet nece ramena da budu ko ormar
Svaka čast za one koji uspjevaju, ili to nije za mene ili ne znam sta radim

to što ti radiš je definicija, a ne izgradnja mišićne mase ;)
 
Član
teretanas je napisao(la):
djecaci moji masa i definicija se ne rade na treningu nego u kuhinji;)

naravno, ali i svi znamo da nema učinka od 20 ponavljanja... 8-10 je uvijek, ha masa ha definicija... samo se izbace UH ide trčanje itd.. Plivanje je dobro za održavanja forme..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
djecaci moji masa i definicija se ne rade na treningu nego u kuhinji;)

naravno, ali i svi znamo da nema učinka od 20 ponavljanja... 8-10 je uvijek, ha masa ha definicija... samo se izbace UH ide trčanje itd.. Plivanje je dobro za održavanja forme..

Ne znamo svi.. 8-10 ponavljanja je ni tamo ni ovamo..
 
Član
trenutno sam na 115 kg. :lol: moram se opet vrnut!
jebaji ga tepsija ovde roštilj onde i nabere se :lol:
 
Top