BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Hvala @slaja i @enesss
Imam jos na njemu posla, trebam dva motora sastaviti :cool: od petice i od trice :D ali to kad se zavrsi sva limarija pa tek onda motore raditi, necu da zurim nigdje jer imam Fordaljku da se vozikam pa ovog hocu bas da uradim i da bude super i onda jos plin ugraditi i da kuham povrce i voce po gradu sa njim :lol:
 
Član
napredujes svaka cast, detaljno radis pos'o! :cool::cool: je li ovo bjelo, ona pasta sto si mi govorio za zastitiu varova? poz ;)
 
Član
Hvala druze ;)
Jeste to je ta pasta za varove i na spojeve sto se stavlja :D samo sto ja nju ne stedim kao sto to fabrike rade :lol:
 
komso ti rece nece biti puno varenja i nije puno propao,a 5 stranica si potrosio slikama od varenja :lol:
ajd pozuri i pripremaj to za lakiranje ;)
 
Član
pa nije ovo sve vareno gdje je zastita stavljana. Pod sam vecinom cistio tamo gdje su zakacili pa skinuli zastitu jedino na podu ovdje kod greda gdje si lafeti ostalo je sve cisceno i stavljana zastita i hocu citav pod iznutra da prodjem plastobitom i zato sam ga i raskopao :), iskreno i nije propao za 29-u godinu zivota i ja mislim da ima oko 400 000km predjenij :lol: :) jbga sve mu je fabricki lim od obrva greda, pragova pa dalje, ovo su mu prvi veci radovi u njegovom zivotu :lol: i sve bi bilo dobro da su ga prosli sto su vozali bar jednom zastitili :lol: ama ja ne zurim nigdje, polako radim pa kad zavrsim zavrsim jer sve spojeve cistim i stavljam novu zastitu za spojeve, i hocu nazad dobro da ga zasritim a i oko motora da sredim da se blista :) :lol: meni je uzitak ovako nesto raditi i restaurirati, vidjeces motora kakav ce biti :) a imam Fordaljku tako da ne zurim nigdje :) Vidis da se vecinom slike ponavljaju samo stavljan sve vise i vise zastite na njih :lol: a i ovo sto ima da se vari, koje auto nema poslije 28 godina da se uradi koja fleka, vazna je sasija da je dobra, pragovi, obrve da se ne moraju sjeci i ostalo, a i za 28 godina da je od inoxa vala pokazao bi ngdje a kamoli od lima :lol:

Kakvih sam BMW-ova gledao e30 mladjih i e36 cak koji su jaako vise propali od ovog mog i sta im je sve mijenjano, od pragova, obrva zadnjih vezni lim, pa i druge marke auta koji su dosta dosta mladji pa su propali jako vise u odnosu na ovog mog, a ovo flekica sto ima to je sve sitno, hebo to to se rijesava samo ja ne zurim nigdje imam vremena do iduce godine da ga sastavim polako :cool:
 

7OZ

Član
Odlican projekt...sve kvalitetno radis, samo polako, bas me zanima finalni rezultat. pratim ... ;)
al ford je ford :p
 
ti ujutru malo posla odradis i onda cijeli dan na forumu spamas i sve tako :cool:
salim se,samo lagano,bit ce to super ;)
 
Član
odlicno si zastitio,,sva sreca pa je bmweova limarija dobra da nemoras ko ja na opelu svake druge godine radit;):cool:
 
Član
hahahaahhaaaa @tvrdoglavi ma nisam ovih dana radio nista nisam mogao malo me mucio zeludac pa sam povazdan u kuci :icon_mad: a sad ce valjda biti bolje pa cu moci nastaviti posao :cool:

@shurda koje god da je auto kad se povari i zastiti on vise tu nece pokazati :cool: ako te zanima kako mogu ti objasniti na pp sve sta ces i kako ces uraditi da to bude trajno :cool: ja sam u forda povario grede evo 4-a godina jos nigdje nije pokazalo nista , ni pod, a presao sam od tada sigurno 70 000+km i to po snijegu sta se sve radilo :cool: a kod nas ne stede soli :lol:
 
Legend
kad ce vise , ja svaki put poletim reko evo ga na tockovima , na zemlji :cool::cool:
salim se , samo radi , bice strasan aBd
 
Član
hahahahaaa nece on jos brzo biti gotov :D sad se skidaju blatobrani da ih sredim i lakiram, posto cu sve sam da lakiram i pojedinacno farbam, necu u kompletu ga farbati :) gdje tek sminkanje motora :D aBd bice dobar kad se zavrsi :cool:
 
Top