BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
di je stao prijekt s tablom kad će kraju
Nije on stao samo je ledeno vrijeme, teze se git susi, ne moze se raditi vani zbog hladnoce a u garazi uprasi sve. Cekam da malo ugrije da mogu raditi :D
svaka cast na zadnjim diskovima, jesu li ovo od 324td ?
Hvala druze, nisu ovo od 324td, ovo su lafeti sa 325ix, vidi se stabilizator mali od balans stamge nazad :D sad cekam da dodje glavni kocioni i servo veci, i onda cu nabaviti celjusti od V8 pa cu adaptere napraviti i onda od audi TT Turbo prednje diskove sa 312mm :D na 540i v8 dodju 302mm diskovi :D hocu da odradim kocnice ove pa kad se zakoci da se vozi na prednja dva tocka hahaha sve cu lafrte mostove srediti ofarbati da bude kao novo sve :)
 
Član
Svaka cast na planovima, zar pase ta letva volana na kocku?? I ja trazim tako nesto sa prednjim kocnicama, mozda bi se moglo od nekog vw upasovat :/ evo mojih zadnjih ali nema stabilizatora malog :(( napatio sam se pravo jer sam i crijeva mjenjao
7c700147ab13ff95b1041b0084060224.jpg
 
Član
Svaka cast na planovima, zar pase ta letva volana na kocku?? I ja trazim tako nesto sa prednjim kocnicama, mozda bi se moglo od nekog vw upasovat :/ evo mojih zadnjih ali nema stabilizatora malog :(( napatio sam se pravo jer sam i crijeva mjenjao
7c700147ab13ff95b1041b0084060224.jpg
Kakava letva volana? :D ja cu prednje celjusti koristiti od E34 540i V8 i napraviti adaptere za njih, a prednje diskove od Audi TT turbo 312mm i samo se izbuse dvije rupe da pase i prosiri par mm centralna rupa. Offset pase na e30 zato i mogu. I onda ce biti hace kocnice nego na e32 i e32 V8 i V12 :D Na e34 M5 su 315mm diskovi :p
Ako nije tajna koliko te novca izaslo komplet zadnji??
Nije tajna :) izasli su me 180km sa dostavom. trebam sada ih srediti i ofarbati, zamijeniti zadnje plocice i jos uzeti zadnje sajle rucne.

uuu ce da koci :) moraces i kompressor da navrnes da budes brzi kad vec imas kocnice za 300 konja hladno :D
Za 350-400 konja ce biti dovoljne kocnice za e30 :D ako mogu V8 sa 300konja i V12 kociti sa 350 konja i durati na e43 i e32 :D mogu i mog sa 1350 kila :D A nikakve kompresore i turbine ja necu, samo moozda M30B35 moze pod haubu ici :D
 
Top