BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Nije lakiran, sad cu lakirati oko motora, pa ubaciti mjenjac i motor pa cu onda lakirati :icon_biggrin:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Nije lakiran, sad cu lakirati oko motora, pa ubaciti mjenjac i motor pa cu onda lakirati :icon_biggrin:

Pa što ga sastavi prije lakiranja iznutra, valjaće to temeljno prati, a možda se desi da nešto procuri pa se i ne bude dalo oprati:icon_question:
Nećeš valjda lakirati sa šajbama i kederima:icon_question:
 
Član
Lakiranje ide poslije ubacivanja motora, gdje cu lakirati auto i onda ubacivati motor i raditi oko svjeze lakirane boje :icon_biggrin: jok :icon_biggrin: prvo ubaciti mjenjac motor sve fino upasati i onda se priprema za lakiranje vanjsko :cool:
 
Član
dečki nije ovo pik ... hahhah salim se ..

super ovo radis druze .. ja bih ti preporucio posto vec imas M-ove siceve da presvuces ovaj crveni dio u crnu alkantaru i takodje i tapacirunge .. bio bih onda na svom mjestu ..
Hoce li i dalje biti crven ili mijenjas boju??
 
Član
Hvala kolega :) Ma necu mijenjati boju siceva jer je sav crno crven, a i nabavio sam srednju konzolu koznu isto crno crvenu pa cu je kasnije pstavljati, a ostaje crvene boje auto a hauba ce biti crna mat :icon_biggrin: tako da ce biti :cool:
 
Član
Ne znam jos 16-ske ili 17-ske, ali prvo moram vidjeti dali cu opruge uzimati i koliko niske ili gewinde :icon_biggrin:
 
Top