BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Hvala kolega i ostalim :) Eee na sunce mozda za nekim mjesec dana ako ne bude problema nikakvih :icon_biggrin: zasada su svi galvni poslovi na limariji rijeseni sad samo zastite idu i zavrsni poslovi na limariji, a onda motor sastavljam :cool: sest brace pod haubom :cool: samo taj zvuk motora jedva cekam da cujem :icon_biggrin:
 
Član
Dobro napredujes, sestak majka..:))) samo po meni nisi trebao skidati znak sa haube, ali do tebe je..
Inace E30 fan <- :))
 
Član
Hvala druze :icon_biggrin: a inace je BMW fun :cool: NO RWD NO FUN :D znak sam skinuo jer ce ici hauba u mat crnu i jedna slika ce ici na haubu manja, a imam ja i rezerve jos jednu haubu koja ce ici u boju auta tako da imam i obicnu i ovu "zajebanu" :lol:
 
sta je ba ovo,glava od teletabisa :lol: :cool:

535748_10150966838576096_434977508_n.jpg
 
Član
Hvala druze, znak je skinut samo sa haube :icon_biggrin: a ionako imam jos jednu haubu koja ce biti u boji auta :cool: ova je samo za sminke :cool:
 
Član
Hvala druze :icon_biggrin: a on lezi dok ne bude osteta pa cemo vidjeti sta cu s njim, necu da ga diram dok god se sve ne rijesi da nebi bilo da sam sta muljao ili petljao :D
 
Top